شیر فشارشکن سیم

شیر فشارشکن سیم

شیر فشارشکن به صورت خودکار فشار را زیاد، کم و کنترل می کند و اجازه نمی دهد که با ورود فشار بالا تجهیزات دچار آسیب جدی شوند و از آنها محافظت می کند.

این محصول از عوامل مهم در ایمنی سیتمهای تاسیساتی هستند که برای شکستن فشار به کار گرفته می شود.

سیم ایتالیا شیر فشارشکن را با درجه یک ترین مواد اولیه تولید نموده است که عملکرد خود را به بهترین شکل انجام می دهد.

در تولید شیر فشارشکن سیم از دستگاه های مدرن و تجهیزات پیشرفته و همچنین نیروی کار سخت کوش و متخصص در تمامی خطوط تولید استفاده شده است تا با کیفیت ترین محصول که در شأن مشتریان می باشد تولید گردد.

موفقیتهای چشمگیر سیم به قدری زیاد است که توانسته گواهینامه های متعددی را دریافت کند و رضایت حداکثری خریداران، سرمایه گذاران و تأمین کننده ها را جلب نماید.

نحوه عملکرد شیر فشارشکن سیم به این صورت است که با دو نیروی متضاد فشار آب، می خواهد که مسیر جریان را ببندد و با نیرویی دیگر در صدد است تا مسیر جریان را باز کند که همین موضوع سبب می گردد تا همدیگر را خنثی کرده و فشار درون سیستم را کنترل کند.

مزیتهای شیر فشارشکن سیم ایتالیا

خرید شیر فشارشکن کیز ایران
شیر فشارشکن سیم

دارای طراحی ساده و هزینه پایین می باشد، نگهداری از آن آسان است، دارای نشتی خروجی پایینی می باشد، نیاز به هیچ نیروی خارجی در بارگذاری شیر ندارد، به علت نداشتن بسته بندی ساقه، نشتی خارجی و همچنین منبع اصطکاک بالا را حذف می کند.

هنگام نصب شیر فشارشکن سیم باید توجه کنید که محیط کنترلی کامل تمیز باشد.

زمانی که این محصول کاملا باز باشد و بیشترین ظرفیت تخلیه را داشته باشد بالاترین فشار اتفاق می افتد و اما زمانی که میزان اختلاف فشار کمتر از نقطه تنظیم شیر اطمینان باشد  فشار به پایین ترین مقدار خود می رسد.

شیر فشارشکن سیم از آلیاژ برنج ئدر سایزهای 2/1 اینچ، 4/3 اینچ، 1 اینچ، 4/1 1 اینچ، 2/1 1 اینچ، 2 اینچ، 2/1 2 اینچ، 3 اینچ و 4 اینچ با تحمل فشار بالا تولید می گردد.

نوع اتصال در شیر فشارشکن سیم رزوه ای می باشد ک استاندارد DIN آلمان را دارا می باشد.

این محصول با کیفیت با نازلترین قیمت از طریق نمایندگیهای سیم در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود.

خرید شیر فشارشکن سیم به صورت آنلاین از طریف سایت ما به آدرسwww.avalve.ir نیز امکان پذیر می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.