شیر فشارشکن کیز ایران

کاربرد شیر فشارشکن کیز ایران

از انواع شیرآلات مهم و پرکاربرد در تأسیسات، شیر فشارشکن می باشد که بخاطر اهمیت بالای آن در سیستمهای مختلف باید از بهترین برند انتخاب شود.

تولیدکنندگان متعددی به تولید تجهیزات مکانیکی با جنسها و کیفیتهای مختلف پرداخته اند اما اگر بخواهیم از میان آنها به یکی از نمونه های معتبر اشاره کنیم کیز ایران می باشد.

در این مجموعه از ماشین آلات مدرن و تجهیزات پیشرفته استفاده شده است و مدیران این مجموعه برای انتخاب پرسنل سعی نموده اند  کارکنانی با مدارج بالای دانشگاهی استخدام کنند تا بتوانند یک تولید باکیفیت در شأن مشتریان خود تولید نمایند.

کیز ایران تمام سعی خود را نموده است تا بتواند پاسخگوی نیازهای جاری و آتی خریدداران خود باشد و عرصه صنایع کشور را با تولیدات برتر به خودکفایی کامل برساند.

از تولیدات کیز ایران به شیر فشارشکن اشاره می کنیم، این محصول از آلیاژ برنج با بهترین ماشین آلات تولید می گردد.

وظیفه ی شیر فشارشکن کیز ایران کاهش دادن فشار آب و یا بخار ورودی به مسیر جریان می باشد تا آن را به یک فشار منظم و متناسب با سیستم تبدیل کند.

این محصول با کنترل فشار، از سیستمهای مختلف محافظت می کند و اجازه نمی دهد تا با وارد شدن فشار بالا دچار آسیب یا خرابی شوند.

جنس و طرح شیر فشارشکن کیز ایران به گونه ای است که فشار مناسب خروجی از راه یک سنسور و تنظیم کننده بر روی شیر به وجود می آید.

محصول تولیدی کیز ایران را می توان بر روی گیچ یا مانومتر نصب کرد تا کنترل و تنظیم جریان برروی شیر مانومتر را به خوبی انجام دهد.

شیر فشارشکن می تواند فشار ورودی را تا 15 بار تنظیم و کنترل کند و فشار خروجی را 1 تا 4 بار تنظیم و کنترل نماید، اما لازم به ذکر است بگوییم که در کارخانه کیز ایران این فشار خروجی تا 3 بار تنظیم شده است.

خرید شیر فشارشکن کیز ایران
خرید شیر فشارشکن کیز ایران

موارد استفاده از شیر فشارشکن کیز ایران

  • تاسیسات ساختمانی یا مسکونی
  • تاسیسات تجاری
  • تاسیسات صنعتی
  • تاسیسات آزمایشگاهی

جنس بدنه شیر فشارشکن کیز ایران از آلیاژ برنج می باشد که دمای 0 درجه سانتیگراد تا 80 درجه سانتیگراد را می تواند تحمل کند.

قیمت شیر فشارشکن کیز ایران با توجه به سایز آن مختلف می باشد که شما عزیزان برای دریافت قیمت می توانید به سایت ما به آدرسwww.avalve.ir مراجعه کنید و در صورت نیاز با واحد فروش از طریق شماره های موجود در سایت ارتباط برقرار کنید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.