شیر فلکه برنجی کیتز

شیر فلکه ها از جمله مهم ترین تاسیسات ساختمانی محسوب می شوند که بهترین برند همیشه در اولویت قرار دارد . شرکت کیتز ژاپن از برند های شناخته شده ای است که همواره به تولید این نوع محصول ارزشمند و پر فروش در بازار عرضه می پردازد . شیر فلکه برنجی کیتز یکی از محصولاتی است که از مقاومت بسیار زیادی برخوردار است و این از مزیت های این کالا است .

خرید شیر فلکه کشویی برنجی کیتز

شیر فلکه ها از ابزارهای مهمی هستند که به طور روازنه استفاده می شوند. شیر فلکه برنجی یا والوهای فلکه ای از انواع پر کاربرد در شیر آلات صنعتی محسوب می شود که از تنوع گسترده ای برخوردار است که شیر فلکه برنجی کیتز از انواع مرغوب آن ها است . این محصول از لحاظ نحوه عملکرد در انواع شیر فلکه برنجی دورانی , دیافراگمی , ساچمه ای , پیستونی , دروازه ای , پروانه ای و …. موجود است و درانواع کشویی , شیر فلکه برنجی سوزنی و سوپایی  در بازار موجود است . این نوع محصول در ساختمان شیر فلکه برنجی از فلکه , جعبه آب بندی , در پوش , شفت وسمیت ( دیسک) ساخته شده است .

این شیر با نام شیر دروازه ای نیز نامیده می شود که از انواع پر مصرف شیر های برنجی است . کارکرد ساده و سهولت تعمیر از جمله مزایای این محصول پر فروش است . شیر فلکه برنجی کیتز در واقع یک شیر قطع و وصل است که برای فشارهای بالا مورد استفاده قرار می گیرد . شیر فلکه برنجی کیتز در سایزهای 2/1 , 4/3, 1 , 4/1 1 , 2/1 1 , 2 , 3 و 4 اینچ ساخته می شود . شیر فلکه برنجی کیتز در مواردی از جمله قطع و وصل جریان , تنظیم میزان دبی جریان یافته وکنترل فشار جریان استفاده می شود  و در حالت های باز و بسته , نیمه باز و نیمه بسته می توانند قرار بگیرند .

 

خرید شیر فلکه کیتز

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *