شیر فلکه برنجی کیزایران

شیر فلکه برنجی کیز ایران

گروه صنعتی بهداشتی کیزایران در سال 1363 در زمینه طراحی و تولید شیرآلات ساختمانی، صنعتی و همچنین تولید لوله و اتصالات گالوانیزه و محصولات متنوع صنعت تاسیسات فعالیت خود را در کشور ایران و شهر تهران آغاز نمود

از الیاژ برنج یا سرب در فرایند تولید تمامی شیرالات استفاده می شود که همین باعث می شود شیرالات به دو نوع شیرالات بهداشتی و شیرالات صنعتی تقسیم شوند.

خرید محصولات کیزایران

شیرالات بهداشتی اغلب در مکان های مسکونی و از شیرالات صنعتی در پالایشگاه ها،  صنعت گاز و…استفاده می شود.

نحوه اتصال شیر فلکه های کیزایران که قابلیت اتصال به لوله های فلزی گالوانیزه و لوله های 5 لایه و موارد مشابه را به خوبی دارا می باشد به صورت دنده مادگی می باشد. دنده های این شیر از نوع NPT می باشد که سازگاری کامل با سر دنده های موجود در بازار را دارد.

باز و بسته شدن سیال در شیر فلکه به وسیله دسته فلکه می باشد و توانایی در برابر فشار کاری 20PN را دارا می باشد

شیر فلکه کشویی یکی از تولیدات گروه شیرآلات کیز ایران میباشد که با استاندارد به شماره ISIRI 3664 می باشد که در محل هایی به کار میرود که بخواهند جریان سیال را به طور کامل بسته یا باز نمایند.

قطعات به کار رفته در شیر فلکه کشویی کیز ایران تماماٌ از مواد اولیه مرغوب موجود با بهره گیری از ماشن آلات مدرن و جدیدترین تکنولوژی تولید ساخته می شود و همچنین با ابزاآلات کالیبره شده در واحد کنترل کیفیت کلیه موارد فنی با دقت تست میگردد.

شیر فلکه های کیز ایران در سیستم های گرمایشی انتقال بخار اشباع سرویس های لوله کشی منازل سیستم های بهداشتی و پنوماتیک و شبکه های آبرسانی شبکه های توزیع گازوئیل بنزین و دیگر هیدروکربن ها و مایعات غیر خورنده کاربرد دارد.

مقاومت فشار این محصول نیز حداکثر 20 بار و دمای حداکثر 120 درجه سانتی گراد را تحمل می کند. فلکه های کیسان به صورت دنده مادگی می باشد که قابلیت اتصال به لوله های فلزی گالوانیزه و لوله های 5 لایه و موارد مشابه را به خوبی دارا می باشد.

قیمت شیرآلات کیزایران

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *