شیر فلکه زبانه لاستیکی فاراب

شیر فلکه زبانه لاستیکی فاراب

شرکت فاراب به عنوان یکی از برترین و جوان ترین تولیدکنندگان داخلی در زمینه شیرآلات صنعتی و ساختمانی، با نگاهی متناسب به تغییرات روز تکنولوژی و نیاز های پیش روی کشور به پشتوانه تجربه نیرو های متخصص، دانش های تجاری، زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری، اعتبار و شهرت بازار های داخلی و بین المللی را برای خود ترسیم نموده است. افزایش تولید از طریق ارتقای بهره­وری، بهبود مستمر در کیفیت و هزینه ها، تعالی سازمانی و ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده و توسعه بازار داخل و خارج از کشور از اهداف این مجموعه می باشد. یکی از محصولات تولید شده توسط گروه صنعتی فاراب شیر فلکه زبانه لاستیکی بوده که با استفاده از ماشین آلات به روز و کیفیت بالا در این کارخانه در حال تولید می باشد که از جمله موارد پر مصرف در قسمت های صنعتی و ساختمانی محسوب می شود. شیر فلکه زبانه لاستیکی فاراب یکی از محصولات اصلی شرکت فاراب است که در زمینه های مختلفی برای قطع و وصل جریان سیال به کار برده می شود.

خرید شیر فلکه زبانه لاستیکی فاراب

طراحی شیر فلکه زبانه لاستیکی فاراب مطابق استاندارد EN1171 صورت گرفته است، ضمن اینکه ماشین کاری و سوراخ کاری این محصول مطابق استاندارد EN1092-2 انجام شده است. بدنه و کلاهک شیر فلکه های زبانه لاستیکی فاراب از دو جنس چدن خاکستری و چدن داکتیل ساخته شده اند. مهره محور شیرهای زبانه لاستیکی فاراب از جنس آلیاژ مس فورج پذیر می باشند، همچنین محورهای این شیرها از جنس فولاد ضد زنگ AISI420 ساخته شده اند. حداکثر دمای کاری شیر فلکه زبانه لاستیکی فاراب 50 درجه سانتی­گراد می باشد.

شرکت فاراب در طراحی شیر فلکه زبانه لاستیکی ضمن رعایت تمام الزامات استانداردی، طراحی خاص زبانه لاستیکی جهت سهولت آب­بندی و پایین آوردن گشتاور شیر، یکی از الزامات آن بوده است. زبانه لاستیکی این شیر مجهز به راهنما هایی از جنس POM است که این جنس جهت پایین آوردن اصطحکاک و به تبع آن کاهش گشتاور استفاده شده است. شیر فلکه زبانه لاستیکی فاراب با رنگ پودری آپوکسی و به روش الکترواستاتیک پوشش داده می شود که این امر سبب مقاوم شدن آن در برابر خوردگی می شود. عمر كاري بسيار طولاني و عدم رسوب گيري از مهم ترين مزاياي اين شير مي باشد.

شیرآلات فاراب

شیر فلکه زبانه لاستیکی فاراب در صنعت آب و فاضلاب کاربرد بسیاری دارد. همچنین برای سیالاتی چون آب خام، آب آشامیدنی، فاضلاب، روغن، هوای فشرده و همچنین تمام گازهای خنثی نیز قابل استفاده می باشد.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *