شیر فلکه سوزنی سیتکو خرید شیر فلکه سوزنی سیتکو

شیر فلکه سوزنی سیتکو کلاس 150

گروه صنعتی سیتکو در سال 1990 در زمینه طراحی و تولید انواع شیرآلات ساختمانی و صنعتی و تولید لوله و اتصالات گالوانیزه و تاسیسات با به کارگیری از متخصصان این فن و بهره گیری از ماشن آلات و تجهیزات مدرن در کشور چین شروع به فعالیت کرده است.

شیر فلکه سوزنی گروه صنعتی سیتکو نوعی شیر Valve است که با حرکت عمودی که جهت کنترل جریان، تنظیم میزان جریان و همچنین انسداد مسیر جریان سیال مورد استفاده قرار می گیرد. علت نام گذاری این شیر به دلیل وجود یک دیسک سوزنی در درون شیر می باشد که با نشیمنگاه شیر در ولو جهت ایجاد یک آب بند مناسب قرار گرفته است.

فروش شیر فلکه سوزنی سیتکو

شیر فلکه سوزنی سیتکو در ساختار شبیه به Globe Valve  ها هستند با این تفاوت که به جای صفحه دیسک دارای یک قسمت به شکل مخروطی بلند شبیه به یک سوزن در انتهای میله اصلی شیر قرار دارد. در شیر فلکه سوزنی قابل تنظیم می توان با توجه به نوع شیر و تعداد دور بسته یا باز شدن هندویل شیر نسبت جریان را تنظیم نمود.

شیر فلکه سوزنی سیتکو از قسمت های مختلفی تشکیل شده که مهمترین این قسمت ها، سوزن آن می باشد که در انتهای میله اصلی شیر قرار گرفته است که این سوزن همانند یک دیسک عمل می کند.

از شیر فلکه سوزنی سیتکو می توان برای سیستم های گرمایشی،سیستم های بهداشتی و پنوماتیک، انتقال بخار اشباع، سرویس های لوله کشی منازل و شبکه های آبرسانی، شبکه های توزیع گازویئل، بنزین و دیگر هیدروکربن ها و مایعات غیر خورند استفاده کرد.

شیر فلکه سوزنی سیتکو کلاس 150 در مواردی کاربرد دارد که نیاز مصرف کننده قطع و وصل کامل سیال است.این شیر فلکه سوزنی به خصوص در مواردی که سیال بخار می باشد بسیار کاربرد دارد و به دلیل سوزنی بودن آن برای تنظیم بسار مناسب است.

فروش شیر فلکه سوزنی سیتکو

شیر فلکه سوزنی سیتکو با تکنولوژی ریختگی ساخته شده است. این شیر فلکه از آلیاژ برنج با کیفیت بالا ساخته شده است و واشر آن از جنس تفلون است و می تواند تا حداکثر 16 بار  را تحمل کند. هرچند قابلیت استفاده در فشارهای بالاتر را دارا می باشد اما شیر در این فشار طراحی و مورد آزمایش قرار گرفته است.

دمای کاری شیر از منفی 20 درجه سانتی گراد تا 120 درجه سانتی گراد قابل استفاده است و دارای استاندارد لازم است.

سایز این شیر از 2/1 اینچ تا 3 اینج موجود می باشد.

دسته فلزی این شیر نیز از فلز برنج ساخته شده است که آغشته به رنگ الکترو استاتیک است که به صورت فلکه ای ساخته و قرار داده شده است.

نمایندگی شیر فلکه سوزنی سیتکو

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *