شیر فلکه سوزنی کیتز ژاپن

شیر فلکه سوزنی کیتز ژاپن

هنگام انتخاب ی کالا وقتی بگویند تولید شده ی کشور ژاپن می باشد با خیال راحت آن را خرید داری می کنیم چون از کیفیت محصول و کارایی که برای ما دارد آگاه هستیم.

ژاپن همیشه در زمینه ی تولید اجناس مختلف قوی عمل کرده و بهترین ها را به بازارجهانی فرستاده است.

محصولات ژاپنی در ایران بسیار پرطرفدار هستند. هنگام خرید همیشه سعی بر این است که اول کیفیت بالا مد نظر گفته شود و بعد قیمت کالا.

در سال 1951 در شهر یاماناشی کشور ژاپن شرکتی با نام کیتازاوا (kitazawa) تاسیس گردید و تولید و فروش شیرآلات را در کارخانه ناگاسا (Nagasaka) آغاز کرد و آن ها را به مناطق وسیعی از سیالات جهانی ارسال نمود.

شیرآلات کیتز از برترین شیرآلات تولیدی در جهان می باشند که به صورت برنجی، برنزی، فولادی و استیل تولید می گردند.

با مجموعه ی تولیدی کیتز ژاپن آشنا شدید در ادامه به تعریف پر تیراژه ترین تولید این شرکت با نام شیر فلکه سوزنی کیتز ژاپن می پردازیم و تمام جوانب آن را به طور مختصر بررسی می کنیم.

شیر فلکه سوزنی کیتز ژاپن

شیر فلکه سوزنی

  • برای قطع و وصل جریان سیال و کنترل و مهار آن به کار گرفته می شود .
  • به صورت کره ای شکل است.
  • از درون کره مجرایی بیرون آمده که در مسیر جریان قرار گرفته و اجازه عبور سیال را می دهد.
  • با چرخش نودر درجه به صورت ساعتگرد و پاد ساعتگرد باز و بسته می شود.

می توان از محاسن شیر فلکه سوزنی کیتز ژاپن به عملکرد سریع آن در باز و بسته شدن، عمل کردن در بسته بودن و باز بودن مجرای توپی، وزن سبک، یکپارچه بودن قطعات و عدم نیاز به روان کاری، ساختمان فشرده، نصب و بهره برداری آسان اشاره نمود.

شرکت کیتز طیف وسیعی از محصولات دیگر همچون شیر گازی 2/1 اینچ، شیر گازی 4/3 اینچ، شیر گازی 1 اینچ، شیر گازی 4/1 – 1 اینچ، 2/1 – 1 اینچ، 2 اینچ تولید می نماید.

لیست قیمت شیرآلات کیتز ژاپن

علاوه بر کیفیت، مورد مهم دیگری که محصولات کیتز را نسبت به سایر برند ها محبوب کرده قیمت بسیار مناسب آن است، نوسانت ارز باعث نشده تا کارخانه کیتز قیمت ها را به طور سرسام آوری بالا ببرد.

برای مشاهده لیست قیمت انواع شیرآلات کیتز به سایت این مجموعه مراجعه کنید و اگر قیمت اقلام مورد نیاز شما موجود نبود می توانید با شماره های مریوطه تماس بگیرید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.