شیر فلکه سوزنی کیتز

شرکت کیتز ژاپن از شناخته شده ترین و معروف ترین برندهای تولید انواع شیر های گازی دنیا محسوب می شود که فعالیت تجاری خود را از سال 1951 آغاز کرده است . دلیل معروفیت و استقبال زیاد مردم از این نوع محصول کیفیت عالی و مقاومت این نوع شیر گازی است به همین دلیل در ساختمان ها و انواع پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد .

خرید شیر فلکه سوزنی کیتز

شیر فلکه سوزنی کیتز ژاپن یکی از محصولات پر کاربرد این برند است که از جنس های مختلفی اعم از چدن و برنج ساخته می شوند که در برابر استهلاک , خوردگی و پوسیدگی بسیار مقاوم هستند . این محصول از بدنه برنجی , سر فلکه , شفت یا ساقه , سمیت آب بندی ( دیسک) , بونت یا در پوش و واشر تشکیل و ساخته شده است . و کارکرد ان به این صورت است که با چرخاندن سر فلکه شفت آن را در دست گرفته و با بالا و پایین رفتن شفت سمیت باز و بسته می شود . شیر فلکه سوزنی کیتز در مواردی که فشار آب زیادی وجود داشته باشد از جمله خطوط آتش نشانی و داخل ساختمان و چیلر مورد استفاده قرار می گیرد و این نوع محصول نسبت به شیر لکه برنجی از آب بندی بهتری برخوردار است .

روی بدنه این محصول کیتز ژاپن , یک فلش یا علامت پیکان قرار گرفته است که مسیر ورود و خروج جریان آب را مشخص می کند . از نکاتی که باید درباره این شیر به آن توجه کنید این است که این محصول فقط برای عبور جریان آب مورد استفاده قرار می گیرد . شیر فلکه سوزنی کیتز در کلاس های 100, 200, 300 و در سایزهای 2/1 , 4/3 ,1 , 4/1 1 ,2/1 1 و 2اینچ در بازار عرضه می شود . علت نامگذاری این محصول به شیر فلکه سوزنی این است که ساختاری شبیه به سوزن در انتهای میله ی اصلی این شیر وجود دارد که به صورت صفحه ی دیسکی شکل در گلوب ولوها یا شیر آلات کروی عمل می کند . این محصول برای کنترل جریان سیال و یا کنترل دبی مورد استفاده قرار می گیرد که این عمل به صورت قطعه ای سوزنی شکل رزوه ای صورت می گیرد . این قطعه سوزنی شکل به روی شیر حرکت کرده و جریان را تنظیم می کند .

شیر فلکه سوزنی برنز کیتز

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *