شیر فلکه فاراب اصل

شیر فلکه فاراب اصل

شرکت فاراب فعالیت خود رادر سال 65 در شهر هشتگرد با هدف مشتری مداری و تامین نیاز و رضایت مشتری آغاز نمود . این شرکت اولین تولید کننده شیرآلات چدنی در ایران می باشد.

تولیدات این شرکت از معتبرترین و باکیفیت ترین نوع محصولات در بین رقبا و تامین کنندگان در بازار داخلی می باشد که کاربرد این محصولات در صنایع نفت و گاز، تاسیسات حرارتی و برودتی و آب و فاضلاب  می باشد.

خرید شیر فلکه فاراب

افزایش تولید و تنوع محصولات و همچنین دارا بودن 60 ماه گارانتی و 25 سال خدمات پس از فروش از جمله مزایای بزرگی است که هر محصولی دارا نمی باشد اما محصولات و شیرآلات شرکت فاراب دارا می باشد.

شیر فلکه های چدنی فاراب دارای بالاترین کیفیت و استاندارد می باشد. که در پروژه های آبرسانی، موتورخانه ها، تصفیه خانه ها و خطوط انتقال به کار می رود.

شیر فلکه کشویی فاراب جهت قطع و وصل جریان استفاده می شود و دارای فلکه ای هستند که با چرخش آن به صورت ساعتگرد و پادساعت گرد باز و بسته شدن صورت می گیرد.

شیر فلکه کشویی زبانه فلزی فاراب جهت قطع و وصل جریال سریال به کار میرود. که این شیرفلکه ها در صنعت تاسیسات حرارتی ، برودتی، صنایع آب و فاضلاب و تهویه مطبوع کاربرد دارد. این شیرها تا 80 درجه سانتیگراد تحمل دمایی دارد و همچنین فشار کاری این شیرها 10bar می باشد. ماشین کاری و سوراخ کاری این شیرها طبق استاندارد EN1092-2 می باشد. جنس بدنه ، کلاهک و همچنین زبانه این شیرفلکه ها از چدن خاکستری و مطابق با استاندارد EN1561 می باشد. سطوح داخلی و خارجی این شیرها با رزین اپوکسی آبی با حداقل ضخامت 150 میکرومتر پوشانده شده است.

محصولات این شرکت دارای 5 سال گارانتی می باشد.

شیر کشویی زبانه فلزی اورینگی فاراب

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *