شیر فلکه پارس کیس خرید شیر فلکه پارس کیس|شیرالات پارس کیس

شیر فلکه پارس کیس

شیر فلکه کشویی پارس کیس با جدیدترین نوع تکنولوژی روز دنیا سلخته می شود ، این شیر برای قطع و وصل کردن سیال در درون

لوله ساخته می شود که با کمترین مقاومت و ایجاد افت فشار پایین سیال را از خود عبور می دهد ، که در جاهی متعددی از این شیر استفاده می شود .

کارایی شیر فلکه پارس کیس

این شیر برای قطع و وصل کردن کامل مایعات به کار می رود ، و  به مقدار مورد نیاز این مایعات را از خود عبور می دهد ، و می تواند فشار

مایعات و گاز ها را تحمل نماید و همچنین اگر دستگاهی تحت فشار باشد به وسیله این شیر کنترل و ایمن می شود پس زمانی که

فرکانس کار کرد پایین است با شیر فلکه کیس همه موارد را کنترل کرده و ایمنی کامل را ایجاد می کنید ، این شیر به دو حالت باز و بس

ته می باشد که  هر دو حالت مناسب می باشند .

یکی از معروف ترین برندهای حال حاضر در ایران محصولات پارس کیس می باشد ، این شرکت با به کارگیری مواد درجه یک در ساخت شر فلکه یکسان توانسته است خود را به عنوان بهترین تولید کننده تاسیسات ساختمانی معرفی کند .

شیر فلکه پارس کیس از آلیاژ برنج ساخته شده است که بسیار مرغوب و با کیفیت می باشد ، این شیر به روش فورجینگ تولید می

شود که نسبت به روش های دیگر مانند ریخته گری و دایکاست مقاوم تر می باشد به طوری که می تواند فشار بالا را به راحتی تحمل نماید .

شیر فلکه پارس کیس در سایز های 1/2 اینچ تا 3 اینچ تولید می شود .

خرید شیر فلکه پارس کیس

 

شیر فلکه پارس کیس با توجه به اینکه با تکنولوژی جید ساخته شده است با تجهیز ابزارآلات کالیبره شده و می تواند در واحد کنترل کیفیت موثر باشد ، این شیر برای قطع و وصل کردن سیال می باشد و می تواند مایعات را با کمترین افت فشار و مقاومت پایین از خود عبور دهد ولی نکته قابل توجه این که مایعات را زمانی که فشار بالا باشد ، می تواند عبور آن ها را از داخل خود کنترل و جلو گیری کند ، گاهی اوقات این شیر فلکه به صورت اتوماتیک باز و بسته می شود تا از ایجاد خطراتی در صنعت پیشگیری کنند ، به همین دلیل می تواند برای آب بندی هم بسیار مناسب باشد .

در مایعات مانند گاز و آب اختلاف فشار وجود دارد به همین دلیل باید از شیر فلکه پارس کیس استفاده کرد ، این شیر در جاهای مختلف صنعتی  از جمله نیرو گاه ها ، کار خانه ها ی پترو شیمی ، پالایشگاه ، کشتی سازی و صنایع دارویی به کار برده می شود تا با استفاده از این شیر دستگاه های تحت فشار خود را کنترل و ایمن نگه دارند و همچنین خروج مایعات را تنظیم و کنترل نماید .

شیر فلکه پارس کیس که از برند های معتبر می باشد به راحتی در بازار ایران و با قیمت مناسب یافت می شود .

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4.3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.