شیر فلکه کشویی اریا کیز خرید شیر فلکه کشویی اریا کیز

شیر های مسدود کننده سیال زیادی وجود دارد که شیر فلکه یکی از پر کاربرد ترین ان ها می باشد  . همه شما به دلیل کاربرد گسترده شیر فلکه ان را در زندگی خود و در جاهای مختلفی دیده اید . شرکت اریا کیز از برند هایی است که به تولید شیر فلکه و هم چنین انواع شیر فلکه کشویی و سوزنی می پردازد . شیر فلکه کشویی اریا کیز از بهترین تولیدات این برند است که دارای یک زبانه می باشد که با حرکت به سمت بالا , شیر باز می شود و با اورده شدن زبانه به سمت پایین , زبانه شیر کشویی به روی نشیمنگاه تعبیه می شود و مسیر عبور سیال را به صورت کامل می بندد . شیر کشویی اریا کیز با توجه به نحوه عملکرد در این برند در انواع زیر تقسیم بندی شده است :

  • باز و بسته کردن شیر فلکه کشویی با استفاده از فلکه
  • باز و بسته کردن شیر فلکه کشویی با کمک اچار مخصوص که این برای مکان های بسته به کار می رود که نمی شود شیر فلکه را در ان جا نصب کرد
  • باز و بسته کردن شیر فلکه کشویی به وسیله یک محور
  • باز و بسته کردن به صورت خودکار که به صورت عملکرد های هیدرولیک , پنوماتیک و یا برقی صورت می گیرد .

شیر فلکه کشویی کیز اریا با توجه به عملکرد های ذکر شده هیدرولیک , پنوماتیک و یا برقی در حالت باز و بسته قرار می گیرد و باعث مسدود شدن جریان سیال می شود . به هیچ عنوان نباید نگران باز و بسته کردن ان باشید زیرا با چرخاندن فلکه در سمت عقربه های ساعت شیر بسته می شود و با چرخاندن فلکه در جهت خلاف عقربه های ساعت شیر باز خواهد شد . شیر فلکه کشویی اریا کیز در این برند با قیمت مناسب و عالی به بازار عرضه می شود .

خرید شیر فلکه کشویی کیز

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *