شیر فلکه کشویی فاراب

شیر فلکه کشویی فاراب

شرکت فاراب در سال 1365 فعالیت خود را با هدف ارائه خدمات در زمینه تولید انواع شیرآلات صنعتی و ساختمانی آغاز کرد. فاراب در طی سالیان متمادی، با تلاش بی وقفه و مستمر، تبدیل به یکی از برترین تأمین کنندگان شیرآلات در ایران گردیده است. شرکت فاراب با نشان استاندارد و تولید کننده اختصاصی شیرآلات صنعتی و ساختمانی، با تولید شیر فلکه کشویی فاراب خود را از دیگر تولید کنندگان متمایز کرده است. یکی از پر کاربردترین نوع شیرآلات در زمینه صنعت آب به خصوص آب آشامیدنی و همچنین سیالاتی که دمای کمتر از هشتاد درجه سانتی­گراد دارند شیر فلکه کشویی می باشد. نکته بسیار مهم در مورد شیر فلکه کشویی فاراب باز یا بسته بودن کامل این شیر می باشد، به این معنا که این شیر یا به طور کامل باز و یا به طور کامل بسته می باشد و امکان کم و زیاد کردن فشار در مسیر وجود ندارد به همین دلیل در مسیر لوله کشی از شیر کشویی نباید برای کنترل فشار استفاده کرد. هر شیر فلکه کشویی فاراب از پنج قسمت عمده  شامل سرفلکه، بدنه، بونت، تریم تشکیل شده است. برای ساخت شیر فلکه کشویی فاراب از متریال های گوناگونی مانند فولاد آلیاژی، فولاد ضد زنگ، چدن و برنز استفاده می کنند که هر یک از آن ها در صنعت و رشته خاص خود و در مواقع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. شیر فلکه کشویی فاراب به طور کلی در دو دسته شیر کشویی زبانه لاستیکی و شیر کشویی زبانه فلزی تولید و در بازار عرضه می گردد.

خرید شیر فلکه کشویی فاراب

از مزایای استفاده از شیر فلکه کشویی  فاراب می توان به آب­بندی کامل، سهولت در باز و بسته نمودن، عدم نیاز به سرویس دوره ای و کوتاه مدت و افت فشار کم اشاره نمود. قابل ذکر است شیر فلکه کشویی فاراب که با لایه رنگ پودری با روش پاشش و به روش الکترواستاتیک مورد رنگ آمیزی قرار می گیرند در برابر خوردگی و فرسایش مقاوم هستند.

شیر فلکه کشویی فاراب برای سیالاتی چون آب خام، آب آشامیدنی، فاضلاب، روغن، هوای فشرده و تمامی گازهای خنثی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در جهت انتقال آب سرد و گرم فشار قوی در تأسیسات موتورخانه ها، کارخانجات، نیروگاه ها و صنایع نفت استفاده می شود.

قیمت مناسب با توجه به هزینه نگهداری پایین شیر فلکه فاراب، استفاده از این لوله ‌ها را اقتصادی می کند. لذا این شرکت با دستیابی به هزینه تولید ارزان، قیمت های رقابتی خوبی در کنار کیفیت بالا حاصل می سازد. قابل توجه است که شیر فلکه کشویی فاراب در اکثریت شهر های بزرگ و کوچک ایران به فروش می رسد.

لیست قیمت شیرآلات فاراب

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *