شیر فلکه کیسان خرید شیر فلکه کیسان

شیر فلکه کیسان

کار خانه کیسان یکی از موفق ترین تولید کننده هایی است که شیر فلکه کشویی کیسان را به بازار ایران عرضه می کنند ، شیر فلکه کیسان کارایی به سزایی در لوله کشی جاهای مختلف دارد که در قسمت ذیل به آن ها اشاره می کنیم .

 کارایی شیر فلکه کیسان

. خطوط انتقال گاز و بخار

. خطوط لوله کشی ساختمان

. آبرسانی

. لوله کشی توزیع گازوئیل و بنزین

. سیستم گرمایشی

. خطوط انتقال گاز و بخار

. لوله کشی توزیع مایعات و …

شیر آلات کیسان با مواد با کیفیت ساخته می شون ، بدنه ی شیر فلکه کیسان از جنس آلیاژ برنج بوده که با بهترین متریال تولید می شود و چرخ دسته آن از جنس آلو مینیوم می باشد ، این شیر مجهز به واشر از جنس PTFE می باشد ، روکش چرخ دسته آن با پروکسی قرمز تهیه شده  و بدنه آن به رنگ طلایی می باشد ، دارای دو سر دنده مادگی می باشد که در برابر فشار PN 16 مقاومت می کند ، این شیر که دارای علامت استاندارد ایران می باشد در سایز 4/3 اینچ یا DN 20  تولید می شود .

شیرفلکه کیسان

نحوه اتصال شیر فلکه کیسان

شیر فلکه کیسان به انواع لوله های پنج لایه و گالوانیزه وصل می شود ، این اتصال یه صورت دنده ای می باشد که نوع این شیر مادگی می باشد  .

شیر فلکه کیسان آب بندی مناسبی ایجاد می کنند و همچنین به منظور قطع و و صل کردن جریان سیال از آن استفاده می شود ،  به وسیله قطع و وصل کردن جریان ، کیفیت بالاتر می رود چرا که  هر اندازه که جریان سیال افت کمتری در عبور از شیر داشته باشد از کیفیت بالاتری بر خوردار است ،  شیر قلکه کیسان تمام این خصوصیلات را دارا می باشد .

شیر فلکه کیسان در سیستم گرمایشی کارایی به خصوصی دارد و همچنین در سیستم های کشاورزی بهداشتی  به کار می رود و همچنین برای انتقال بخار اشباع و سیاالات و … به کار گرفته می شود .

شیر آلات کیسان در ابعاد 10 x 5 x 5 سانتی مترتولید می شود و دارای وزن 350 گرم می باشد .

شیر فلکه کیسان دارای استاندار ایزو 228 می باشد و چون در برابر فشار مقاومت بالایی دارد در سیستم های متفاوتی از آن استفاده می شود  ، این شیر فشار کاری 20 بار را تحمل می نماید و تا دمای حداکثر 120 درجه مقاومت دارد  . این شیر فلکه دو طرفه در جاهای مختلف که قبلا ذکر شده است مورد استفاده قرار می گیرد .

شیر فلکه کیسان با توجه به اینکه از مواد درجه یک ساخته می شود توانسته است رضایت مشتری های خود را جلب کند و در بازار ایران نسبت به سایر رقبای خود فروش بالاتری داشته باشد ، می  توانید هنگام خرید شیر فلکه کیسان با  کارشناسان مربوطه  مشورت نمایید تا خرید بهتری داشته باشید و نکته قابل توجه اینکه  این محصول با کیفیت ، با قیمت مناسب در اختیار مشتری قرار می گیرد .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.