شیر فلکه کیسان قیمت شیر فلکه کیسان

شیر فلکه کیسان

واحد تولیدی کیسان، از تولید کنندگان موفق و نامی کشور با استفاده از دانش نیروهای متخصص و متعهد خود و به کارگیری تجهیزات استاندارد و مدرن توانسته تحولی عظیم در صنعت تولیدی کشور ایجاد کند.

واحد تولیدی کیسان ( پارس کیس )، تولید کننده ی انواع شیرآلات برنجی است و تمام تلاش خود را به کار گرفته تا محصولی با کیفیت و مطلوب با بهترین قیمت به دست مشتریان گرامی برساند.

تعریف شیر فلکه ( شیر فلکه کیسان )

شیر فلکه در مسیرهای متعدد روی سیستم لوله کشی قرار می گیرد و جریان مایع یا گاز درون لوله را کنترل می کند.

به این شکل که از بالا رفتن بیش از حد فشار یا افت غیر مجاز فشار جلوگیری می کند.

در واحد تولیدی کیسان به دلیل استفاده از آلیاژ برنج در ساخت محصولات و به طور خاص شیر فلکه کیسان و همچنین و دانش در ساخت محصولات، می توانیم از مقاومت آن ها در برابر خوردگی و ضربه و شکستن اطمینان داشته باشیم.

شیر فلکه ها را از نظر کاربرد می توانیم به انواع شیر فلکه مسدود کننده ی جریان، شیر فلکه های رها کننده، شیر فلکه های هواگیری، شیر فلکه های یک طرفه و شیر فلکه های تنظیم کننده ی دبی عبور سیال تقسیم کرد.

از میان محصولات واحد تولیدی کیسان می توانیم شیر فلکه ها کشویی کیسان در سایزهای یک دوم، سه چهارم، یک، یک و یک چهارم، یک و یک دوم، دو، دو و یک دوم و سه اینچ را نام ببریم.

خرید شیر فلکه کیسان

به دلیل کیفیت، محبوبیت و قیمت مناسب شیر فلکه کیسان، فروشگاه های زیادی تمایل به همکاری با ما دارند و همین امر باعث شده محصولات کیسان به راحتی در اختیار مشتریان عزیز قرار بگیرند.

اگر بخواهیم شیر فلکه را از نظر ساختار دسته بندی کنیم، به موارد زیر می رسیم:

  1. شیر فلکه کشویی
  2. شیر فلکه سوزنی
  3. شیر فلکه سوپاپی

شیر فلکه ها از نظر عملکرد به صورت زیر تقسیم بندی می شوند:

  1. شیر فلکه های دورانی
  2. شیر فلکه های دیافراگمی
  3. شیر فلکه های پیستونی
  4. شیر فلکه های ساچمه ای
  5. شیر فلکه های دروازه ای
  6. شیر فلکه های پروانه ای
  7. سایر مدل ها

در این بین، شیر فلکه ی دروازه ای یکی از قدیمی ترین نوع شیر فلکه به حساب می آید. از این طریق می توانیم قدمت شیرآلات را حدس بزنیم.

کیسان از واحدهای تولیدی خوشنام کشور، با تولید انواع مختلف شیر فلکه در اندازه های از یک دهم میلی متر تا 5 متر توانسته بخش عمده ای از بازار را تصاحب کند.

مطابق لوله کشی، سایز شیر فلکه ها انتخاب می شود. در مصارف خانگی از سایزهای کوچک و در مصارف صنعتی از سایزهای بزرگ استفاده می شود.

مقاوم ترین فلز برای شیرآلات، نوع برنجی آن است و همانطور که پیشتر اشاره شد. واحد تولیدی کیسان تمامی محصولات خود را از آلیاژ برنج تولید می کند.

با تشکر از حوصله شما در مطالعه ی متن، اوقات خوشی را برایتان آرزومندیم.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.