شیر قفلی 1 اینچ سارا

شیر قفلی 1 اینچ سارا

گروه تولیدی صنعتی سارا در زمینه ی تولید شیر گازی آنچنان موفق بوده که توانسته در رقابت با برندهای خاری و برند های معتبر داخلی قرار گیرد و حرف اول را در تولید شیر گازی زند.

مجموعه سارا با داشتن نیروهای مجرب و کاربلد و استفاه از ماشین آلات مدرن و تجهیزات پیشرفته در تلاش بوده تا رضایت خرید داران را کسب نماید و در این راه تا به امروز موفق بوده است و توانسته از بازار فروش بالایی را به خود اختصاص دهد.

تولید شیر گازی با کیفیت بالا از هدف های راهبردی سارا می باشد پس می توانید با اطمینان خاطر از محصولات سارا استفاده کنید.

شیر قفلی 1 اینچ سارا:

بشر در هر دوره از تاریخ در مسیری قرار گرفته که نیاز بوده نسبت به گذشته پیشرفت کند، پس برای این پیشرفت نیاز به ابزار و وسایل داشته است.

یکی ازوسایلی که به وجود آن احتیاج بوده وجود یک عملگر برای انتقال آب به مسیر های مشخص بوده است که در گذشته از صفحه ای ساده برای انتقال آب استفاده می کردند اما ا مروزه با پیشرفت علم و پیدایش منابع طبیعی صفحه جای خود را به شیر قفلی داده است.

شیر قفلی علاوه بر انتقال آب در مسیر دیگر منابع همچون نفت و گاز قرار می گیرد اما چون بیشترین کارایی را در لوله کشی گاز دارد با نام شیر گازی معروف است.

شیر قفلی 1 اینچ سارا

اندازه های شیر قفلی سارا:

  • 1 اینچ قفلی سارا.
  • 2/ 1 1 اینچ قفلی سارا.

شیر قفلی 1 اینچ سارا به گونه ای طراحی شده که بعد از کنتور مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به این که گاز کل مجموعه که انشعابات آن به کنتور وصل می شود را می توان قطع نمود، شیر قفلی که با نام شیر گازی توپی برنجی شناخته می شود از استاندارد ترین محصولات موجود در بازار می باشند که نشان ملی را در یافت نموده است.

مزیت ها:

  1. مقاوم در برابر مواد خورنده و شیمایی به دلیل نوع تولید به روش فورج و ماشین کاری.
  2. مورد آزمایش برری تست هوای فشرده.
  3. باز کردن شیربا صدایی مانند ترکیدن حفره هوا همراه است که این موضوع گواه بر سلاکت شیر قفلی 1 اینچ سارا می باشد.
  4. دارای قیمت بسیار مناسب

شیر قفلی 1 اینچ سارا در لوله کشی گاز واحدهای مسکونی، تجاری، صنعتی کاربرد دارد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.