شیر قو دیوار و قو توکاسه پوسته فلزی تک متال

شیر های کلاسیک نوعی از شیرالات ساختمانی هستند که از گذشته تا به الان در تمام منازل مورد استفاده قرار می گیرند . این شیر ها در انواع مختلفی تولید و ساخته می شوند . شرکت تک متال یکی از برند هایی است که در تولید این محصول پر فروش بسیار کار امد است .

شیر قو دیوار و قو توکاسه پوسته فلزی

شرکت تک متال به تولید شیر الات کلاسیک در انواع مختلفی می پردازد که شیر قو دیواری یا تو کاسه کلاسیک یکی از همین شیر الات پر فروشی است که در دو مدل سبک و سنگین و دو جنس پوسته فلزی و پوسته ABS تولید می شود . حال می خواهیم به این موضوع بپردازیم که شیر قوتو کاسه کلاسیک چیست و چه کاربردی دارد ؟! این شیر بیشتر در ظرف شویی ها و روشویی ها به کار برده می شود و به دلیل ظاهر شبیه به گردن قویی که دارد به نام شیر قو معروف شده است و در همه جا نیز به این نام شهرت دارد . شیر قو دیواری همان طور که از نام ان مشخص است به روی دیوار نصب می شود و شیر قو تو کاسه به روی کاسه ظرف شوی یو یا روشویی قابل نصب خواهد بود . منظور از شیر قو دیواری و تو کاسه سبک و سنگین تک متال چیست ؟ منظور در این است که شیر سنگین در مقایسه با شیر سبک از مقاومت بالایی در برابر ساییدگی و خوردگی برخوردار است . این شر به گونه ای ساخته شده است که در برابر زنک ضدگی بسیار مقاوم است و بعد از مدت ها هیج گونه تغییری در شکل ظاهری ان ایجاد نمی شود .

شرکت تک متال به دو نوع پوسته فلزی و پوسته ABS  این محصولات را تولید می کند که در نوع پوسته فلزی ان همان طور که از نام ان پیداست شیر از پوششی با پوسته ای از جنس فلز ساخته شده است که بسیار عالی و منحصر به فرد است و در انتخاب مشتریان جزو اولویت است و می رسیم به این شیر از جنس ABS  که تولید این محصول به این صورت است که شیر با پوسته ای پوشش داده شده است که از جنس پلاستیک است و این شیر بسیار شکننده می باشد و ممکن است در اثر استفاده زیاد در باز و بسته کردن شیر , جنس ان خراب شود پس این محصول بیشتر به درد خانم های با سلیقه و حساس می خورد زیرا از ظاهری زیبا نیز برخوردار است .  این محصول پر فروش تک متال در بازار با بهترین قیمت و کیفیت به فروش می رسد .

شیر قو دیواری و شیر قوتوکاسه اهرمی

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *