شیر لباسشویی رهانه قیمت شیر لباسشویی رهانه

شیر لباسشویی رهانه

شیر لباسشویی رهانه با متریال برنج ساخته شده که دارای سایز 2 / 1 اینچ می باشد ، از این شیر برای تاسیسات مخصوص آب  ورودی به ماشین لباسشویی استفاده می شود .

انواع شیر لباسشویی رهانه

. شیر آلات چدنی

. پلیمیری استیل

. برنجی

توضیحاتی در مورد ساخت شیر لباسشویی رهانه

پیچ شیر لباسشویی رهانه از آهن با آب نیکل ساخته شده و دسته آن از آلومینیوم با رنگ کوره طراحی می شود ، ساق شیر لباسشویی رهانه از شمش cuzn39pb3 و اورینگ این شیر از N.B.R و تلفون بندی شیر لباسشویی رهانه از T.F.N.E می باشد ، ورودی  شیر لباسشویی رهانه از شمش CuzN39PB3  و بدنه از شمش cUzN39PB2  و گوی شیر لباسشویی رهانه از شمش cUzN39PB3 با آب کروم توولید مشود .

شیر لباسشویی رهانه ، دو شلنگ به آن وصل می شود با انجام فرایند RO آب را تصفیه و شیرین می نماید . به وسیله شیر لباسشویی رهانه جریان آب قطع و وصل می گردد ، این شیر حداکثر فشار وارده را کنترل می نماید و ایمنی را ایجاد می کند .

شیرلباسشویی رهانه
شیرلباسشویی رهانه

وظیفه شیر لباسشویی رهانه

هنگام ورود جریانات آب سرد و گرم به ماشین لباشسویی این شیر جریانات آب ورودی  را کنترل می نماید ، اگر شیر لباسشویی رهانه آسیبی ببیند ، لباسشویی نمی تواند کارایی خود را به خوبی انجام دهد ،به همین دلیل  لباسشویی خوب کار نمی کند و یا این که مانند اول کامل پر از آب نمی شود .

گاهی اوقات شیر لباسشویی نیاز به تعمیر دارد ، چون با آسیب وارد شده نمی تواند خوب عمل کند ، که در این باره باید آی آموزش کافی را ببینید تا بتوانید شیر لباسشویی رهانه را تعویض نمایید .

چگونگی تعویض شیر لباسشویی رهانه

ابتدا لباسشویی را از برق بکشید ، دریچهای آب سرد و گرم را از شلنگ های آب جدا کنید ، از یک سطل برای این که آب داخل شلنگ ها را در آن بریزید در کنار خود قرار دهید ، شلنگ ها را از لبلسشویی با کمک انبر دستی جدا کنید ، صفحه فیلتر را بررسی کرده که اگر دچار گرفتگی بود به آرامی و با دقت آن را تمیز نمایید . چرا که اگر صفحه فیلتر آسیبی ببینید دیگر قابل تعویض نمی باشد ، سیم پیچ استوانه ای دریچه ورودی را با کمک یک مولتی متر مورد بررسی قرار دهید و یا  قسمتی از شیر وردی را که اسیب دیده شناسایی می کنیم و سپس یا این شیر را تعمیر می نماییم و یا تعویض می کنیم که اابته این کار نیاز به آموزش و مهارت دارد ، و اگر نتوانید این کار را به خوبی انجام دهید احتمال دارد به ماشین لباسشویی آسیب جدی وارد نمایید .

چگونگی نصب شیر لباسشویی رهانه

.با دو شلنگ آب گرم و سرد به قسمت پشت لباسشویی نصب می شود

. خروجی های آب گرم و سرد توسط یک سیم پیچ استوانه ای مغناطیسی کنترل می شود .

. برای باز و بسته شدن جریان آب گرم و سرد و تنظیم دمای شستشو و سوییچ سطح آب ، سیم پیچ استوانه ای نیروی برق را به خروجی های آب ارسال می کند .

که از برنج ساخته شده دارای کیفیت فوق العاده بوده و کارایی لازم را انجام می دهد ، این شیر دارای یک دسته به حالت کلید شکل می باشد که به طریق این دسته باز و بسته می شود .

دسته شیر لباسشویی رهانه با روکش پلاستیکی مرغوب پوشش داده می شود ، که به دو رنگ قرمز و آبی می باشد ، روکش آبی نماد آب سرد و روکش قرمز نماد آّب گرم می باشد

شیر لباسشویی رهانه دارای استاندارد بوده که  می توانید  این شیر را با توجه به کیفیت آن با قیمت مناسب از نمایندگی های شهر خود تهیه نمایید .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.