شیر هواگیری کاس خرید شیر هواگیری کاس

یکی از مشکلاتی که مهندسین بیشتر اوقات در تاسیسات ساختمانی خود به ان دچار می شوند , دلیل بر این دارد که در تهیه و خریداری تاسیات و محصولات مورد نیاز ساختمانی وقت و دقت کافی را صرف نمی کنند و از هر برندی خریداری می کنند . این بسیار اشتباه است و باید به سراغ بهترین کارخانجات رفت . شرکت کاس یکی از شناخته شده ترین شرکت هایی است که به تولید انواع شیر الات اعم از شیر هواگیری می پردازد . شیر هواگیری چیست و به چه دردی می خورد ؟ این شیر برای خارج کردن هوای فشرده شده در خطوط لوله کشی و صنعت به کار برده می شود . این شیر به نام دریچه ازاد  هوا نیز نام برده می شود . شاید به این فکر کنید که به کار انداختن این محصول سخت و دشوار است ولی این طور نیست زیرا شیر هواگیری به صورت اتوماتیک و حتی دستی نیز به کاربرده می شود . این شیر تنها برای هواگیری به کاربرده نمی شود و در مواقعی که فشار داخل لوله کم باشد نیز هوا را به سیستم بر می گرداند .

قیمت شیر هواگیری کاس

شرکت کاس به تولید شیر هواگیری در سه نوع شیر های هواگیری تک روزنه که دارای روزنه کوچک و بزرگ هستند , شیر های هواگیری هوای دو روزنه و شیر های هواگیری هوای دیسکی پرداخته است .  نحوه کار کرد هر یک از شیر های هواگیری را می توان به شرح زیر توضیح داد :

شیر هواگیری تک روزنه کاس از جنس آهن , فولاد ضد زنگ و چدن تولید شده است که می تواند در برابر مواد شیمیایی و یا خوردگی مقاومت بالایی نشان دهد . این شیر با استفاده از یک شناور کوچک محلی که اب عبور می کند را بسته نگه می دارد و بر هوا غلبه می کند و این کار باعث باز شدن روزنه می شود .

شیر هواگیری دو روزنه کاس به طور خاصی تولید شده است که از ترکیب شیر هوای تک روزنه کوچک و تک روزنه بزرگ تولید می شود . این شیر در واقع کار هر دو نوع شیر را با یکدیگر انجام می دهد که می توان گفت نوع خاصی از تولیدات برند کاس در نوع شیر هواگیری محسوب می شود . این شیر هواگیری دو روزنه کاس باز به دو نوع شیر هوای دو روزنه تک محفظه و شیر هوای دو روزنه دو محفظه نیز ساخته می شود .

شیر هواگیری دیسکی کاس به صورت بزرگ تر از شیرهای هواگیری تک محفظه بزرگ و شیر های هوای دیسکی ساخته شده است . این شیر ها بر خلاف شیر های هواگیری کاس دیگر با حرکت شناور کار نمی کند و به اب بندی محل عبور هوا تنها با یک دیسک می پردازد .

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *