شیر ویفری استیل

شیر ویفری استیل

شیرآلات از مهمترین و پر کاربردترین اقلام پایپینگی و تأسیساتی می باشند که وظایفی از قبیل قطع و وصل و تنظیم جریان را انجام می دهند. این شیرآلات در مناطقی با فشار های مختلف و برای انتقال سیال مورد استفاده قرار می گیرند . توجه دقیق به انتخاب صحیح شیرآلات باعث می شود که در خطوط لوله فلزی به حداکثر بازدهی کنترل جریان سیال دست یابیم. يكي از ساده‌ترين شيرهايي كه كاربرد صنعتي و ساختمانی آن متداول است شير ویفری استیل است. ساختمان آن از يك بدنه معمولي و يك صفحه مدور كه تقريباً در وسط قرار دارد تشكيل شده است. شیر ویفری استیل برای قطع و وصل کردن و همچنین تنظیم جریان سیال مورد استفاده قرار می گیرد. این شیر دارای عملکرد آسان و سریع می باشد. در صورتی که سیال دارای دمای 180 درجه باشد می توان از این شیر ها استفاده نمود. این شیر ها احتیاج به واشر آب­بندی ندارند و استفاده از واشر آب­بندی عملکرد آن ها را مختل می نماید. بدنه شیر ویفری استیل برای نصب بین فلنج هایی مناسب است که سوراخکاری آنها مطابق استاندارد  DIN EN و یا 150 ANSI CLASS در فشارهای متفاوت باشد. شیر ویفری استیل در موقعیت باز، کاملا در وسط قرار می گیرد و بهترین شرایط را برای عبور جریان با کمترین افت فشار فراهم می کند.

خرید شیر ویفری استیل

موارد مصرف این شیر در ایستگاه نیروی هیدرولیکی و حرارتی، صنایع دارویی، غذایی، شیمیایی، بنزین و اسیدها می باشد.

از مزایای شیر ویفری استیل می توان به ضخامت کم شیر مطابق با استاندارد ISO 5752 سری 20 و یا EN 558 سری 20، وزن کم و ابعاد کوچک، امکان نصب شیر در تمامی حالت های عمودی، افقی و تحت زاویه، آب­بندی مناسب از هر دو سمت و افت فشار اندک اشاره نمود. همچنین سیستم عملکرد دستی یا گیربکسی و یا سیستم پنوماتیک به راحتی برای شرکت مقدور و حتی برای مصرف کننده قابل تعویض می باشد.

شیر ویفری استیل در تمامی سایزها سفارش پذیرفته می شود و با عملکرد دستی و گیربکسی در سايز هاي بالاتر قابل سفارش می باشد.

عوامل زیادی در قیمت شیر ویفری استیل تأثیر دارد. بیان یک نرخ و یا قیمت ثابت برای این شیر امکان پذیر نیست، چرا که هر مدل تفاوت های بسیار اساسی با مدل دیگر دارد.   قیمت شیر ویفری استیل بر اساس عوامل مختلفی همچون جنس بدنه، نوع عملکرد، اندازه، میزان فشار قابل تحمل، شرکت سازنده، نوع کاربری صنعتی یا ساختمانی و کیفیت مواد اولیه تعیین می شود. برخی از این عوامل می توانند به صورت مستقیم روی قیمت شیر ویفری استیل تاثیرگذار باشند و برخی دیگر نیز به صورت غیرمستقیم اثرگذاری خواهند داشت.

قیمت شیر ویفری استیل

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *