شیر پلاستیکی ابتکار

خرید شیر پلاستیکی ابتکار

این محصول توسط تولیدکنندگان داخلی  متعددی تولید می شود که آن را بامرغوبترین مواد تولید می کنند.

از شرکت های برتر در این زمینه مجموعه ی تولیدی ابتکار می باشد که با به کارگیری پرسنلی زبده و متبحر و طراحانی ماهر و همچنین استفاده از ماشین آلات مدرن بهترین نوع شیرآلات را تولید نموده است.

از نمونه های پرفروش ابتکار شیر پلاستیکی می باشد که در ادامه توضیحاتی را در این باره بیان می کنیم.

شیر پلاستیکی چست؟

از پلاستیک فشرده تولید شده و معمولا در باغ، باغچه، بالکن، حیاط و… کارایی دارد و به دلیل شلنگ خوری مناسبش در کشورهای مختلف از تولید آن استقبال کرده اند، چرا که با اتصال شلنگ می توان آب را به نقاط مختلف انتقال داد.

شیر پلاستیکی  دارای دو مدل دسته می باشد، نمونه ی اول دسته گازی است که به صورت اهرمی بوده و با حرکت 90 درجه باز و بسته می شود و نمونه ی دوم دسته فلکه ای می باشد که به صورت چرخشی باز و بسته می شود.

اصولا شیر حیاطی با جنس های مختلفی همچون چدن، آلومینیوم، برنج، سرب، استیل و غیره… تولید می گردد.

نکته ی قابل توجه اینکه هنگام خرید تحت هیچ شرایطی شیری که با سرب تولید شده را انتخاب نکنید؛ چرا که با گذشت زمان خورده شده و ذراتش با آب حل می شوند و بخاطر سمی بودن می تواند آُسیب هایی را به بدن انسان وارد کند.

کاربرد شیر پلاستیکی ابتکار

آب و فاضلاب و تاسیسات گازی منزل، آبسرد کن، تاسیسات آب رسانی، کارخانجات بزرگ و کوچک صنعتی، لوله کشی منازل، صنایع تاسیساتی و ساختمانی و غیره …

شیر پلاستیکی ابتکار
شیر پلاستیکی ابتکار

محاسن شیر پلاستیکی ابتکار

  1. محکم و مقاوم در برابر پوسیدگی و خوردگی و زنگ زدگی
  2. دارای جنسی از پلاستیک فشرده PP کره ای
  3. باز و بسته شدن راحت
  4. ایجاد آب بندی کامل تحت هر شرایطی
  5. مقاوم در برابر یخ زدگی

کار با شیر پلاستیکی ابتکار بسیار آسان است و برای نصبش نیاز به ابزارآلات خاصی ندارد و فقط کافیست با نیروی دست شیر را ببندید، فشار زیاد وارده هنگام نصب شیر ترک خوردگی آن را به همراه دارد.

 

 

فروش شیر پلاستیکی ابتکار

شرکت ابتکار در مسیر راهبردی تولید در تلاش بوده تا کیفیت بالا را برای محصولات خود در نظر بگیرد و در کنار آن به قیمت شیرآلات توجه نماید تا بتواند آنها را با نازلتربن قیمت به بازار عرضه کند.

فروش شیرآلات ابتکار به صورت آنلاین و حضوری میسر می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.