شیر پکیجی رهانه خرید شیر پکیجی رهانه

شیر پکیجی رهانه

شرکت رهانه برای تولید شیر پکیجی رهانه از عملیات ماشینی استفاده می نماید که به طور دقیق و به وسیله تجهیزات تمام اتوماتیک پیشرفته تولید می نماید .

سایز شیر پکیجی رهانه

. شیر پکیجی 4/3 اینچ

شیر پکیجی 2/1 اینچ

. شیر پکیجی 1 اینچ

کار برد شیر پکیجی رهانه

. برای قطع و وصل کردن آب بین یک اتصال و لوله برای کلکتور نصب می گردد .

. فشار و دمای بالا را تحمل می نماید .

شیر پکیجی رهانه می تواند فشار را تا 16 اتمسفر و دما را تا 110 درجه سانتی گراد تحمل نماید .

خصوصیات شیر پکیجی رهانه

شیر پکیجی رهانه از آلیاژ برنج تولید شده و دارای دسته کلیدی مانند می باشد .

انواع شیر پکیجی رهانه

دسته ای ، پوانه ای ، خروسکی .

شیر پکیجی رهانه دارای ساختار بسیار ساده می باشد که در سیستم های لوله کشی از این شیر استفاده می شود ، این شیر بین اتصالات و شیر آلات قرار گرفته و شیر آلات را به راحتی به هم  متصل می نماید .

شیر پکیجی رهانه

موارد استفاده شیر پکیجی رهانه

. میان شیر های اهرمی و جدید

. سرویس های بهداشتیس

. سیستم های آب بیاری

. شیبکه های توزیع نفت

. شبکه های توزیع بنزین و گازوئیل

. پناموتیک

. سیالات غیر خورنده صنعتی

شیر پکیجی رهانه دارای سوراخی می باشد که آب را از خود عبور می دهد ، اگر دسته شیر پکیجی رهانه را بپرخانیم و به صورت عمود قرار دهیم سیالات درون این شیر به حرکت در می آیند و اگر به صورت افقی قرار دهیم شیر پکیجی رهانه بسته شده و مایعات را از خود عبور نمی دهد .

شیر پکیجی رهانه را نباید در مکان هایی که سیالات آن حاوی ذرات می باشند استفاده کنیم ، چرا که این ذرات به مرور رسوب شده و عملکرد شیر را پایین می آورند ، اگر خواستیم در چین اتصالاتی که حاوی ذرات هستند از شیر پکیجی رهانه استفاده کنیم باید از فیلتر مناسب استفاده نماییم تا مانع ورود ذرات درون شیر شود .

استفاده از یک توری که مقاوم باشد و زنگ نخورد می تواند چلوی املاح ناخالص را بگیرد و شیر پکیجی رهانه را تمیز نگه دارد .

شیر پکیجی رهانه به نحوی ساخت شده است که می تواند فشار وارده را به خویی کنترل نماید و با تخلیه حجمی از سیال به خارج از سیستم فشار وارد شده را ثابت نگه دارد .

شیر پکیجی رهانه با کیفیت بالا به بازار عرضه می شود از این شیر برای امور ساختمانی و تجهیزات بیمارستانی استفاده می شود .

. تاسیسات حراتی  و برودتی به یک شیر بسیارقوی برای نصب و راه اندازی احتیاج دارند که شیر پکیجی رهانه این کارایی را با ایمنی کامل انجام می دهد .

شیر پکیجی رهانه  فشار بالای وارد شده از لوله را کنترل می نماید که باعث ایمنی افراد و تجهیزات می شود ، چرا که اگر این شیر به خوبی کار خود را انجام ندهد خطر انفجار و آتش سوزی را به دنبال خواهد داشت .

شریط نصب شیر پکیجی رهانه

لوله تخلیه باید دور از بدنه آبگرمکن قرار بگیرد ، عامل حساس حرارتی باید حداقل در فاصله 15 سانتی متری بالا مخزن قرار گرفته شود ، آبدهی قطره ای شیر اطمینان در حرارت کمتر از 92 درجه افزایش فشار در مخزن آبگرمکن باشد .

شیر پکیجی رهانه دارای نشان استاندارد می باشد و این نشان استاندارد از بالا بودن کیفیت شیر پکیجی رهانه خبر می دهد که شما خریداران محترم می توانید این شیر را با قیمت مناسب تهیه نمایید .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.