شیر پیسوار رفیع نوین قیمت شیر پیسوار رفیع نوین

شیر پیسوار رفیع نوین

شرکت رفیع نوین دارای سابقه و تجربه بلند مدت در زمینه تولید انواع شیر آلات بهداشتی و ساختمانی در سایزهای مختلف از جمله تولید شیر پیسوار می باشد.

شیر پیسوار رفیع نوین از جنس تنه و دسته برنجی و دارای پوشش نیکل- کروم می باشد.

خرید شیر پیسوار رفیع نوین

شیر پیسوار برنجی رفیع نوین که جهت باز و بسته بودن در یک زمان طولانی مورد استفاده قرار می گیرد شیر پیسوار برنجی رفیع نوین در سایزها مختلف و مدل های مختلف توسط این شرکت با کیفیت و استاندارد تولید و تهیه می شود.

کاربرد کلی این شیر در زیر ظرفشویی یا لباسشویی می باشد به همین جهت به این شیر شیر پیسوار ظرفشویی یا لباسشویی نیز گفته می شود.

لیست قیمت شیر پیسوار رفیع نوین

شیر آلات برنجی پیسوار رفیع نوین در دو نوع آب سرد و گرم تولید می شود و جهت تفکیک آب سرد و گرم می باشد. که پس از لوله کشی گالوانیزه آب ساختمان نیازمند آن هستیم که در زیر سینک و روشویی و محل قرار گیری لباسشویی از آن بهره جست در این مکان ها برای  هر کدام یک جفت شیر پیسوار نصب و بسته می شود که این عمل توسط اتصالات گالوانیزه و نوار تفلون و یا  تفلون مایع انجام می گیرد.

شیر پیسوار در دو نوع در بازار عرضه می شود شیر پیسوار فیلتردار و بدون فیلتر که تنها تفاوت آن در این است که شیر پیسوار فیلتر دار باعث می شود تا سنگ ریزه های موجود داخل آب توسط فیلتر حذف و نسبتا تصفیه شوند و در کاهش رسوبات موجود در آب آشامیدنی کمی کمک می کند. که شیر پیسوار رفیع نوین دارای فیلتر بوده و سبب می شود که از ویژگی فیلتر کردن رسوبات استفاده کند.

شرکت شیر پیسوار رفیع نوین

[تعداد: 5    میانگین: 4.2/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *