شیر پیسوار 3/8 رفیع

شیر پیسوار 3/8 رفیع

در این مقاله سعی داریم توضیحاتی در مورد شیر پیسوار ارائه دهیم. پیشتر امیدواریم مطالب گفته شده برای دوستان عزیز مفید واقع گردد.

لطفا تا انتها با ما همراه باشید.

شیر پیسوار چیست؟

به شیرهای کوچکی که بر روی ورودی وسایلی مانند ماشین لباسشویی، ظرفشویی و … قرار می گیرد گفته می شود.

به کمک این شیر می توان آب ورودی به دستگاه ها را قطع یا وصل نمود.

در دستگاه هایی که هم آب گرم و هم آب سرد دارند دو شیر جداگانه نصب می شود. در این صورت از شیر آبی برای آب سرد و از شیر قرمز برای آب گرم استفاده می کنیم.

اهمیت شیر پیسوار زمانی مشخص می شود که یکی از این وسیله ها مثلا ماشین ظرفشویی نیاز به تعمیر پیدا کند. اگر ما از شیر پیسوار استفاده نکرده باشیم، مجبور خواهیم بود آب کل واحد و یا کل ساختمان را قطع کنیم. اما شیر پیسوار در این مواقع حساس می تواند به یاری ما بیاید و اگر از قبل بر روی دستگاه ها نصب شده باشد با بستن شیر پیسوار، می توانیم فقط آب همان وسیله را قطع کنیم و کار تعمیر را تا هر زمان که نیاز باشد انجام دهیم.

یکی دیگر از کارکردهای شیر پیسوار، تنظیم فشار آب ورودی به دستگاه می باشد. به طور مثال اگر در زمان هایی نیاز باشد آب بیشتری به ماشین لباسشویی وارد شود شیر را بیشتر باز می کنیم. و یا اگر فشار آب ساختمان زیاد بود با تنظیم شیر می توانیم کمک کنیم حجم مناسبی آب به لباسشویی وارد شود.

حال که با مزیت ها و کاربرد شیر پیسوار آشنا شدیم لازم است بدانیم چه برندی محصول با کیفیت تری تولید می کند.

شیر پیسوار 3/8 رفیع

شیر پیسوار رفیع

بی شک شیر پیسوار رفیع، از شناخته شده ترین و بهترین شیرآلات موجود در کشور محسوب می شودو انتخاب یک برند خوب به ما کمک می کند تا به میزان قابل توجهی از دردسرهای بعدی بکاهیم.

شیر پیسوار رفیع از متریال بسیار با کیفیت و با کمک دانش و دستگاه های روز ساخته می شود.

 

قیمت شیر پیسوار 3/8 رفیع

در تولید شیر پیسوار رفیع سعی شده علاوه بر اینکه کیفیت در بالاترین میزان نگه داشته می شود، قیمت پایین باشد. پس از این حیث خیالتان راحت باشد.

 

خرید شیر پیسوار 3/8 رفیع

برای خرید شیر پیسوار رفیع به مراکز فروش مراجعه نمایید. ویا به صورت آنلاین سفارش دهید.

سپاس که تا انتها با ما همراه بودید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.