شیر کشویی زبانه فلزی

شیر کشویی زبانه فلزی

شرکت فاراب، از تولیدکنندگان خوشنام شیرآلات فلنجی و چدنی در ایران می باشد و شیرهای کشویی زبانه فلزی (رینگ برنزی) را با گارانتی 5 ساله ارائه می نماید. شیر کشویی زبانه فلزی فاراب برای قطع وصل جریان با انواع رینگ ها و پکینگ های آب­بندی در سایز و فشار کاری­­های مختلف با بدنه چدن فلنجی تولید می گردد که مطابق با استاندارد EN1171 می باشد. این نوع شیرآلات به خاطر فلکه یا کلاهک دفنی که روی آن ها تعبیه شده آچارخور هستند و تست بازرسی آن ها مطابق با استاندارد ملی و بین المللی قابل ارائه می باشد. این نوع شیرآلات زبانه، بدنه و کلاهکی از جنس چدن خاکستری دارند. همچنین برنج فورج شده و فولاد ضدزنگ مورد استفاده در محور و مهرۀ آن ها باعث شده تا این قطعات فشاری حدود 16 بار را متحمل شوند.

خرید شیر کشویی زبانه فلزی فاراب

دمای کاری شیرهای کشویی زبانه فلزی فاراب نیز 80 درجه است. با توجه به اینکه حداکثر دمای کاری شیرهای کشویی زبانه فلزی فاراب 80 درجه سانتیگراد می باشد، استفاده از این شیرها در لوله کشی و سیستم حرارت مرکزی توصیه نمی گردد. اتصالات شیرهای کشویی زبانه فلزی فاراب از نوع فلنجی می باشد و رینگ آب بندی بدنه آن ها از آلیاژ مس ساخته شده است. سطوح داخلی و خارجی شیر کشویی زبانه فلزی فاراب با رزین اپوکسی آبی به روش الکتروستاتیک و با حداقل ضخامت 150 میکرومتر پوشانده شده است که آن را در برابر خوردگی محافظت می کند.

شیر کشویی زبانه فلزی فاراب برای قطع و وصل جریان سیالات به کار می رود و در صنایع آب و فاضلاب، شبکه های آبرسانی شهری و صنعتی، تأسیسات برودتی و تهویه مطبوع کاربردهای فراوانی دارند.

از مزایای استفاده از شیر کشویی زبانه فلزی فاراب می توان به سهولت باز و بسته کردن شیر کشویی در مسیر لوله کشی، آب بندی کامل در هنگام بسته بودن شیر کشویی، قابلیت تعویض، عدم نیاز به سرویس دوره ای، افت فشار پایین و میزان فرسایش کم اشاره کرد.

برای ساخت شیر کشویی زبانه فلزی فاراب از متریال ها و فاکتور های گوناگونی مانند فولاد، فولاد آلیاژی، فولاد ضد زنگ، چدن و برنز میتوان استفاده کرد که هر یک از آن ها در صنعت و رشته خاص خود و در مواقع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. شیر کشویی زبانه فلزی شرکت فاراب به خاطر استفاده از متریال ها و مواد اولیه با آلیاژ های گوناگون و کیفیت بالا و قیمتی مقرون به صرفه مورد توجه بسیاری از لوله کشالان و فروشندگان شیرآلات قرار گرفته است.

خرید شیرآلات فاراب

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *