شیر کلکتوری آذران

شیر کلکتوری آذران

گروه صنعتی آذران در سال 1365 در شهر تاریخی و صنعتی اصفهان پا به عرصه صنعت نهاده است. این شرکت برآمده از دل کارخانه ای است که به دست صنعتگران سخت کوش و متعهد برای ساخت انواع چرخ دنده صنعتی بنا نهاده شده بود و پس از طی دوره تحقیقاتی و سیر تکامل و با تغییر ساختار تولید و نظر به نیاز مبرم کشور اقدام به تولید شیرآلات برنجی با نام تجاری آذر نموده است و در حال حاضر با مساحت 15000 متر مربع متشکل از 9000 متر مربع فضای کارگاهی و 2500 متر مربع ساختمان اداری و 1500 متر مربع فضای رفاهی مشغول به فعالیت می باشد. گروه صنعتی آذران در راستای بهبود فن آوری همواره در تلاش بوده تا علاوه بر دریافت فن آوری های روز نسبت به بومی سازی آن اقدام نماید. پیاده سازی اتوماسیون در خدود تولید برخورداری از پرس های اتوماتیک برخورداری از سری تراش های شش محوره استفاده از ترانسفرهای عمودی و افقی برخورداری از خط آبکاری مکانیزه و استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک قسمتی از توانمندی های این گروه در زمینه تولید می باشد.

خرید شیر کلکتوری آذران

یکی از روش های نوین لوله کشی اب گرم و سرد در داخل ساختمان استفاده از روش لوله کشی کلکتوری است. این روش باعث میشود که اب بصورت یکنواخت و مساوی در همه ی بخش های ساختمان تقسیم شود و به عنوان مرکز کنترل عملیات اب در ساختمان عمل کند.

کلکتور وسیله ای میله ای و لوله ای شکل است که در زیر ان تعدادی خروجی ها ایجاد شده است تا با اتصال شیرهای مخصوص کلکتوری به این راه ها یا خروجی ها اب به مسیرهای متفاوت تقسیم و ارسال شود.این وسیله باعث می شود تا اب بصورت یکسان  در سطح ساختمان تقسیم شود  و به خوبی این مکان را به صاحبین خانه میدهد که بتوانند در هر زمان و بسته به ضرورت اب هر منطقه را ببندند و تعمیرات خود را انجام دهند.

شیرهای کلکتوری آذر در سایز 2/1 در دو سایز 16 و 20 با دسته های آلمینیومی در دو رنگ آبی و قرمز که از دو طرف به سیستم لوله کشی های چند لایه قابل اتصال می باشد تولید می شود.

کاربرد این شیرها جهت انتقال آب در مسیر تامین آب آشامیدنی ساختمان با لوله های چند لایه می باشد. که در جعبه کلکتور تعبیه می گردد.

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *