شیر گازی استاندارد خرید شیر گازی استاندارد|تاسیسات امینکو

شیر گازی استاندارد

امروزه برای پیشرفت ساختمان سازی باید به نکات مهمی توجه کرد که یکی از این موارد مهم ، صنعت شیرآلات می باشد که توانسته است به عنوان تولید کننده گام بلندی در زمینه ساختمان سازی بردارد .

در صنعت شیرآلات به شیر گازی استاندارد توجه ویژه ای می شود ، نام دیگر شیر گازی استاندارد ، شیر توپی می باشد که کاربرد فراوانی دارد .

شیر گازی استاندارد دارای یک بدنه است که از متریال برنج تولید شده و دارای یک دسته با روکش پلاستیکی قرمز رنگ می باشد ،

روکش دسته از مواد با کیفیت تشکیل شده تا در برابر حرارت مقاوم باشد ، قرمز رنگ بودن این دسته نشان داز این موضوع می باشد که در

لوله کشی های گاز مورد استفاده قرار میگیرد .

شیر گازی استاندارد پیچیدگی خاصی ندارد و به راحتی می توان با آن کار کرد ، این شیر می تواند میزان حرارت تا 400 درجه سانتی گراد را تحمل نماید .

شیرگازی استاندارد

نحوه عملکرد شیر گازی استاندارد

شیر گازی استاندارد دارای یک توپی می باشد که در درون بدنه خود جا داده است ، این پوپی با حرکت اهرم که روی بدنه قرار گرفته  ، باز و بسته شدن شیر گازی استاندارد را بر عهده دارد ، برای قطع و وصل کردن جریان سیالات در لوله ها از شیر گازی استاندارد استفاده می کنیم .

انواع شیر گازی استاندارد

. شیر گازی دسته اهرمی

. شیر گازی دسته خروسکی

. شیر گازی قفل کننده

در صنعت گاز به دو روش از شیر گازی استاندارد استفاده می کنند که عبارت است از :

. کنترل مستقیم

. کنترل از راه دور

همانطور که در مبحث بالا گفته شد شیر گازی استاندارد از آلیاژ برنج تولید می شود که در سایزهای مختلف در به بازار عرضه می شوند .

اندازه های شیر گازی استاندارد

. 8/3 اینچ

. 4/1 اینچ

. 2/1 اینچ

4/3 اینچ

نام شرکت هایی که نشان استاندارد ملی را برای تولید شیر گازی استاندارد دریافت کرده اند ، به شرح ذیل می باشند :

. شرکت تولیدی شیر گازی ایران

. شرکت تولیدی شیر گازی سارا

. شرکت تولیدی شیر گازی استارکو

. شرکت تولیدی شیر گاز اصفهان

این شرکت ها با تولید شیر گازی استاندارد و با کیفیت توانسته اند ، بهترین نوع شیر آلات را راهی بازار نمایند .

همان طور که گفتیم شیر گازی استاندارد جز اساسی ترین اجزای خطوط لوله نفت و گاز و آب و .. می باشند ، در اینجا به بهترین نوع شیر گازی استاندارد می پردازیم .

شیر گازی یا توپی  ball valve که با متریال متفاوت تولید شده است کاربرد زیادی پیدا کرده است ، این شیر گازی استاندارد از برنج تولید شده است که دارای دنده ای NPT می باشد ، این دنده ها به طوری طراحی شده اند که با تمام سر دنده های موجود در بازار سازگاری دارند .

این مدل شیر گازی استاندارد مانند سایر شیرهای گازی به صورت ربع گرد باز و بسته می شوند و جریان سیالات را قطع و وصل می نمایند .

تاسیسات امینکو-بازار شیرآلات اتصالات-قیمت به روز

از نکاتی مهمی که به مشتریان در زمینه خرید هر نوع محصول کمک می کند اطلاع از قیمت و سایر مشخصات کالای مورد نظر است. در این صورت هر فرد می تواند به راحتی کالاهای مختلف و کالاهای مشابه از

برندهای متفاوت را به دقت با هم مقایسه کند و بهترین انتخاب را انجام دهد.

در شرایطی که مشخصات کالاهای در حال فروش کامل نباشد، ممکن است افراد در انتخاب محصول مناسب خود و خرید آن با مشکلاتی مواجه شوند و در نهایت محصولی که تهیه کرده اند به طور کامل انتظاراتشان

را برآورده نسازد.

در همین تاسیسات امینکو به منظور ایجاد شفافیت در زمینه ی قیمت ها، شرایط تخفیفات، ارائه ی اطلاعات کافی و احترام به خریدار گرامی اقدام به ایجاد استارت آپی جدید در عرصه شیرآلات خانگی و صنعتی

نموده و به این شکل فصلی نو در زمینه ی ارائه لیست قیمت، کمترین قیمت و نمایندگی فروش محصولاتی چون شیر گازی سارا، شیر گازی عالی، نوار تفلون آسیا، نوار تفلون دنا، شیرآلات کیزایران، شیر گازی

استارکو، شیرآلات رهانه، انواع شیرآلات سیتکو، شیر گازی سوگاتی، شیر گازی بوگاتی، شیرآلات سیم ایتالیا، شیرآلات کشویی سامین و شیرآلات رفیع آغاز کرده است.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.