شیر گازی اس ام اس خرید شیر گازی اس ام اس|شیرغیرگازی اس ام اس |شیرگازی sms

شیر گازی اس ام اس

یکی از شیر آلاتی که با مقاومت بالا و کیفیت فوق العاده طراحی می شود شیر گازی اس ام اس می باشد . این شیر در ابعاد 7*3.5*15 سانتی متر تولید می شود که دارای وزن 0.25 کیلو گرم می باشد .

شیر گازی اس ام اس با آلیاژ برنج تولید می شود که دارای یک دسته از جنس زاماک می باشد ، نوع رنگ این شیر به صورت مات طراحی شده و دارای یک خروجی آب بوده ، این شیر شلنگ ندارد .

شیر گازی اس ام اس در سایز 4/3 اینچ ، PN : 6 ، DN : 20 تولید می شود .

شیر گاازی اس ام اس در اکثر ساختمان ها به کار برده می شود و تقریبا همه با این مدل شیر آشنایی داریم ، این شیر با یک بدنه برنجی ساخته می شود که داخل این بدنه یک عدد توپی قرار می گیرد ، این توپی ورود و خروج سیالات را کنترل می نماید .

دسته شیر گازی هم می تواند مانند یک اهرم باشد و هم می تواندد ماند یک کلید تولید شود ،ولی دسته شیر گازی اس ام اس به حالت اهرم می باشد .

هم چنین شیر گازی اس ام اس دارای یک اهرم می باشد که به وسیله کروی داخل بدنه باز و بسته می شود ، این باز و بسته کردن به صورت ربع گرد می باشد .

طریقه ی باز و بسته کردن شیر گازی اس ام اس بسیار راحت می باشد ، اما باید توجه کنیم شیر گازی اس ام اس را به صورت نیمه باز نگذاریم چرا که موجب خرابی آن دشده و نمی تواند وظیفه ی خود را به خوبی انجام دهد .

وقتی که دسته شیر گازی اس ام اس به صورت عمودی  قرار بگیرد یعنی این شیر باز است ، و اگر نود درجه را تشکیل دهد نشا از بسته بودن شیر می دهد .

به طور کامل مجرای شیر گازی اس ام اس به صورت کروی می ماند و کار کرد با این شیر با همین مجرا در ارتباط است .

شیر گازی اس ام اس

اجزای تشکیل دهنده شیر گازی اس ام اس

. بدنه

. توپی

. درپوش

. اهرم برای باز و بسته کردن و چند مورد جزئی دیگر

همان طور که گفتیم شیر گازی برنج از آلیاژ برنج تولید می شود ، که در ساختار خود ، آهن ، مس ، منگنز ، روی و قلع را دارا می باشد .

برای تولید شیر گازی اس ام اس از روش هایی ماندد فوررج استفاده می کنند ، به این صورت که شمش های برنجی را با اره برقی برش داده و فرم می دهند  و آن ها را در سایزهای مختلف آماده می کنند و سپس فورج کردن یا همان حرارت دادن را روی قطعات شیرگازی انجام می دهند .

در انتهای کار که قطعات آماده شدند ، برای زیبا شدن آن ها از ماسه استفاده می کنند و سپس به وسیله ماشین تراشکاری ، تراش نهایی قطعات را انجام می دهند .

یکی از ویژگی های بارز شیر گازی اس ام اس ، دوام بالای آن می باشد ، که می تواند تا سالیان سال عملکرد عالی از خود نشان دهد .

شیر گازی اس ام اس با توجه به کیفیت بالای  آن به دلیل ساختار ساده ای که دارد از قیمت مناسبی برخوردار است .

 

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.