شیر گازی امین قیمت

شیر گازی امین 

در سال 1331 مجموعه امین فعالیت خود را با تولید قطعات تراشی، پرس کاری و شیرهای گازی و آبی آغاز نمود، امروزه مجموعه امین با سابقه ای درخشان بی همتا در تولید بوده و توانسته نیاز بازار صنایع کشور عزیزمان ایران را تامین نماید.

تولیدات امین در مصارف ساختمانی، صنعتی تجاری کارایی دارند و از انجایی که با بالاترین کیفیت تولید شده اند با استقبال زیادی از افراد اهل فن در این حرفه و ناظران لوله کشی در ساختمان سازی روبرو شده اند.

شیرگازی امین از پرفروش ترین محصولات این مجموعه می باشد که با طراحی ساده و کیفیت بالا و کارکردی عالی تولید شده است.

برای اشنایی بیشتر با شیر گازی به تعریفی از آن می پردازیم.

حهت قطع و وصل کردن سیالات مانند آب، گاز و… همچنین کنترل جریان آنها  از شیرگازی استفاده می شود، این مدل شیر برای تمامی سیالات که حاوی ذرات نمی باشند کارایی دارد اما به دلیل اینکه بیشترین استفاده را در خطوط لوله کشی گاز دارد به آن شیرگازی می گویند.

شیرگازی امین دارای یک توپی درون خود است که با چرخاندن اهرم به سمت چپ و راست و یا به صورت (on , off) مسیر عبور سیال باز و بسته می کند، چرخش اهرم به حالت 90 درجه می باشد.

شیر گازی امین قیمت
شیر گازی امین قیمت

ویژگیهای شیرگازی امین

در باز و بستن جریان سیال سرعت عمل بالایی دارد، سبک بوده وساختمان فشرده یکدستی دارد و به آسانی نصب می گردد،هنگام بازکردن دارای صدایی مانند ترکیدن حفره هوا دارد که همین موضوع سلامت و کیفیت بالای  شیر را ثابت می کند.

شیرگازی امین

از آلیاژ برنج می باشد که با آبکاری کروم پوشش داده می شود، برنج خاصیتهای بسیاری از جمله:

  • مقاومت در برابر پوسیدگی، خوردگی، زنگ زدگی
  • مقومت دربرابر فشار و دمای بالا
  • مقاومت در برابر ضربه و چکش خواری
  • و همچنین به علت خاصیت ضد میکروبی می تواند به سلامت آب کمک کند.

شیرگازی امین در سایزهای 2/1 اینچف 4/3 اینچ، 1 اینچ، شیرگازی قفلی 1 اینچ، 4/1 1 اینچف 2/1 1 اینچ، 2 اینچ تولید می گردد.

 

قیمت شیرگازی امین

مجموعه امین با رعایت اصل مشتری مداری و توجه به نظراتشان و همچنین جذب رضایتشان، قیمت بسیار مناسب را در کنار کیفیت عالی برای تولیدات خود در نظر گرفته است.

خرید شیرگازی امین از طریق نمایندگی مجموعه در سراسرکشور امکان پذیر می باشد و همچنین می توان از طریق ثبت سفارش و خرید آنلاین و راحتی را انجام داد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.