شیر گازی رفیع سایز 1 اینچ خرید شیر گازی رفیع سایز 1 اینچ

شیر گازی رفیع سایز 1 اینچ

شرکت رفیع با داشتن بیش از 40 سال سابقه توانسته است بهترین نوع شیر آلات را با کمک کارکنان زبده و متخصصین مجرب طراحی و تولید نماید .

تمامی تولیدات شرکت رفیع دارای نشان استاندارد بوده و پروانه استانداد واحد تولیدی را کسب نموده است .

شرکت رفیع با داشتن دستگاه های مدرن و تجهیزات پیشرفته ، پیشرو در تولید بوده و بسیاری از نیاز بازار شیر آلات را تامین می نماید .

شرکت رفیع با تولید شیر های گازی و آبی مفتخر است که محصولات با کیفیت را با نازل ترین قیمت به بازار عرضه می نماید .

تمامی محصولات شرکت رفیع از مواد اولیه گرفته تا تولید نهایی در آزمایشات مختلف از نظر کیفی مورد بررسی قرار می گیرند و در نهایت آب بندی شیر الات توسط آب و باد مورد بررسی قرار گرفته می شود .

در این مقاله می خواهیم به پر کاربرد ترین تولید شرکت رفیع با نام شیر گازی رفیع سایز 1 اینچ بپردازیم .

شیر گازی رفیع سایز 1 اینچ ورود و خروج سیالات را کنترل می نماید ، کار با این نوع شیر بسیار راحت می باشد ، شیر گازی رفیع سایز 1 اینچ دارای یک دسته می باشد که به صورت ربع گرد باز و بسته می شود ، هنگام باز و بسته کردن شیر گازی باید توجه کنیم که دسته ی شیر را یا به صورت کامل ببندیم و یا به صورت کامل باز نگه داریم ولی نباید اهرم شیر گازی رفیع سایز 1 اینچ را به صورت نیمه باز نگه داریم .

چرا نباید دسته شیر گازی رفیع سایز 1 اینچ را نیمه باز نگه دایم ؟

نیمه باز نگه داشتن اهرم شیر گازی باعث می شود که کنترل فشار سیال به خوبی انجام نشود و جریان سیال دچار آشفتگی شود ، به همین دلیل در قسمت توپی که نگه دارنده دسته  می باشد فشار وارد شده و دچار خرابی شود و به همین علت نمی تواند فشار های وارده خصوصا در موقع افت فشار را به خوبی کنترل نماید.

اجزای تشکیل دهنده شیر گازی رفع سایز 1 اینچ :

1 . بدنه

2 . ساقه

3 . بسته بندی

4 . سرپوش

5 . توپ

مزایای شیر گازی رفیع سایز 1 اینچ :

به علت ساختاری ساده از قیمت مناسبی برخورد دار می باشد ، شیر گازی رفیع از سرعت عملکرد بالایی می باشد ، دوام شیری گازی رفیع سایز 1 اینچ بسیار بالا می باشد و پس از گذراندن سیکل های متعددی هم چنان عملکرد خوبی از خود نشان می دهند ، قطعات شیر گازی رفیع به صورت یک پارچه می باشد و نیاز به روانکاری ندارد .

شیر گازی رفیع سایز 1 اینچ
شیرگازی رفیع

انواع سایز شیر گازی رفیع :

. سایز 2/1 اینچ

. سایز 4/3 اینچ

. سایز 1 اینچ

. مدل 1 اینچی قفلی

آنالیز شیر گازی رفیع با سایز 1 اینچ :

شیر گازی رفیع سایز 1 اینچ مطابق با استاندارد های ملی تولید می شود و ذارای دسته اهنی می باشد ، این دسته آهنی با گالوانیزه پوشش داده می شود که از نوع زرد برنجی می باشد و به رنگ مات است .

برای بستن شیر گازی رفیع سایز 1 اینچ توجه کنید که از اچار مناسب  و از جای آچار خور استفاده نمایید و به بدنه شیر گازی فشار زیادی وارد نکنید تا دچار خرابی نشود ، و هم چنین دقت کنید برای بستن شیر گازی رفیع سایز 1 اینچ تحت هیچ شرایطی از آچار قفلی استفاده نکنید و به شیر از سمت گلویی فشاری وارد نکنید و برای آب بندی شیر گازی از مقدار مناسبی تفلون استفاده نمایید .

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.