شیر گازی سارا قیمت شیر گازی سارا

شیر گازی سارا

شیر گازی توپی سارا از جمله محصولات با کیفیت و دارای استاندارد و همچنین جزء محصولات با قیمت مقرون به صرفه در بازار شیرآلات صنعتی می باشد.

قیمت شیر گازی سارا

شیر گازی سارا از جنس برنج می باشد که به شیرتوپی برنجی نیز معروف است. بدنه این شیرآلات از برنج دارای دسته قرمز رنگ که روی بدنه آن شیر گازی سارا نقش بسته است.

دارا بودن دسته قرمز در شیرآلات گازی نشان گرد کاربرد این شیرها در مصارف گازی می باشد.

شیر گازی سارا جهت قطع و وصل کردن جریان گاز درون خطوط لوله مورد استفاده قرار می گیرد در تاسیسات خانگی و یا صنعتی و قابل نصب در مکان مختلف چون تاسیسات گازرسانی های مختلف، ورودی مجتمع ها و ساختمان های اداری، قبل از کلیه لوازم گازسوز برای قطع و وصل شدن جریان سیال درون لوله، جهت قرار گرفتن سوراخ توپی بایستی در جهت عمود بر مسیر جریان باشد که با چرخش دسته در قوس 90 درجه جریان درون انشعاب را قطع یا وصل نماید.

خرید شیر گازی سارا گاز

شیر گازی سارا در سایزهای مختلف و بنا بر نیاز بازار تولید شده که این سایزها عبارتند از:

  • شیر گازی سارا سایز 1/2 اینچ

  • شیر گازی سارا سایز 3/4 اینچ

  • شیر گازی سارا سایز 1 اینچ

  • شیر گازی سارا سایز 1/4 1 اینچ

  • شیر گازی سارا سایز 1/2 1 اینچ

  • شیر گازی سارا سایز 2 اینچ

نوع دهانه های ورودی و خروجی شیر گازی سارا با رزوه NPT طراحی و بوسیله چرخش یک توپی کروی در داخل بدنه عمل باز و بسته شدن در این شیرآلات انجام می شود.

لیست قیمت شیر گازی سارا گاز

شیر گازی سارا توسط روش فورج و ماشینکاری براساس استاندارد ملی انجام می شود کاربرد شیر گازی سارا در لوله کشی گاز واحدهای مسکونی، تجاری و صنعتی می باشد.

از جمله ویژگی های این محصول می توان به دوام و کیفیت بالا ، طراحی اقتصادی انتخاب مواد و قطعات مناسب استحکام بالای قطعات همچنین دارای بودن استاندارد و طول عمر بالا اشاره کرد.

کارخانه شیر گازی سارا گاز

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *