شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ خرید شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ

شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ

یکی از شیر آلات صنعتی که در انتقال گاز کاربرد دارد شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ می باشد ، شرکت سیتکو با بهترین مواد و با به کار گیری نیروهای زبده و حاذق شیر گازی را در سایزهای مختلف طراحی و تولید نموده است .

اگر علاقمند هستید تا با شیر گازی سیتکو 3/4 اینچبیشتر آشنا شوید با ا همراه باشد .

شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ دارای on یا off می باشد که به صورت کامل باز و بسته می شود و برای کنترل جریان گاز به کار می رود .

مشخصات فنی شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ :

. بدنه شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ از آلیاژ برنج تشکیل شده است .

. شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ دارای توپی می باشد که از متریال برنج تولید می شود .

.هم چنین اهرم شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ از آهن می باشد که با پلاستیک درجه یک پوشش داده می شود .

. شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ ساختار بسیار ساده ای دارد به همین دلیل کار با این نوع شیر بسیار راحت می باشد .

. طیف گسترده ای از شیرآلات موجود در بازار به راحتی نصب نمی گردند ، اما شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ بر خلاف دیگر شیر آلات مشابه  به آسانی نصب می گردد .

. شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ از سرعت عمل بالایی در انتقال گاز برخورد دار است به همین جهت در تاسیسات ساختمای و صنعتی بیشترین کاربرد را دارد .

شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ طول عمر بالایی نسبت به محصولات مشابه دارد به طوری که بعد از گذراندن سیکل های متعددی هم چنان می تواند کارایی بسیار خوبی از خود نشان دهد .

 

مراحل تولید شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ :

1 . ابندا شمش برنجی را در طول های مناسب با کمک اره برقفی اتوماتیک برش می دهند ، با روش فورج یا حرارت دهی  شمش های برش داده را فرم می دهند ، بعد از این مراحل قطعات تمیز و پلیسه گیری می شوند و برای براقی قطعات به آن ها ماسه پاشیده می شود ، در نهایت قطعات را تراشکاری می کنند و فطعه مورد نیاز تولید می گردد .

شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ دارای دسته آهنی می باشد که به صورت 90 درجه باز و بسته می شود و  بر روی بدنه نصب می گردد ، عملکرد آن به این گونه است که به وسیله توپی که درون شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ قرار گرفته می شود از عبور جریان گاز جلوگیری می نماید .اما باید توجه کنید شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ به صورت نیمه باز قرار رداده نشود چون این حالت از عمر شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ کم می کند .

شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ برای سیال گاز و بدون ذره کارایی دارد و اگر در مسیر جریان سیالاتی قرار داده شوند که حاوی ذرات باشند این ذرات باعث رسوب در شیر شده و اختلال در عملکرد شیر گازی به وجود می آورد .

شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ

کارایی شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ :

در نفت ، گاز ، سیستم های گرمایشی ، تاسیسات ساختمانی و صنعتی و … کارایی دارد .

مزیت های شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ :

شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ سرعت عمل بالایی دارند و می توانند فشار بالا را تحمل نمایند .

شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ دچار خوردگی ، فرسودگی و زنگ زدگی نمی شوند .

شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ در دماهای مختلف کارایی دارد .

شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ مطابق بااستاندارد های ملی و جهانی تولید می شود و چون در قطع و وصل کردن سیالات سرعت بالایی دارد از پر کاربرد ترین شیر آلات محسوب می شود که تقاضا برای آن بسیار است ، به همین دلیل شرکت سیتکو ، شیر گازی سیتکو 3/4 اینچ را با قیمت مناسب به بازار عرضه می نماید .

امیدوار هستیم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.