شیر گازی سیم

چرا شیر گازی سیم بخریم؟

آیا می خواهید بدانید شیر گازی چیست؟ چه کاربردی دارد، در کجاها استفاده می شود و کیفیت شیر گازی سیم در چه حد است؟ پس تا پایان این نوشته با ما همراه باشید تا تک به تک آن ها را بررسی کنیم پیشتر امیدواریم این مقاله برای شما عزیزان مفید واقع گردد و پس از خواندن آن بر دانسته هایتان افزوده شود.

بیایید با هم بررسی کنیم شیر گازی چیست

شیر گازی همانطور که از نامش پیداست در لوله کشی گاز مورد استفاده قرار می گیرد. این شیر به دلیل اینکه در ساختمانش یک توپ دارد و وظیفه اش را با کمک آن توپ انجام می دهد به شیر توپی هم معروف است.

حرکت انجام کار در شیر گازی بسیار بالا است و به همین دلیل استفاده از آن زیاد است و به یک شیر محبوب تبدیل شده است.

علاوه بر توپی که در مورد آن صحبت کرده بر روی شیر یک دسته وجود دارد که با باز و بسته کردن آن دسته جریان گاز هم قطع و وصل می شود.

بله! پس تا اینجای کار متوجه شدیم که کار شیر توپی، قطع و وصل کردن جریان گاز است و این کار را با کمک همان توپ که در بدنه اش جا خوش کرده انجام می دهد. به این شکل که با بستن دسته، توپ در جلوی مسیر جریان گاز قرار می گیرد و جریان قطع می شود و با باز کردن دسته، توپ کنار می رود و جریان جاری می شود.

شیر گازی با نام های دیگری هم شناخته می شود که در زیر به صورت مختصر به آن اشاره می کنیم.

  • شیر تک ضرب
  • شیر ضربه ای
  • شیر توپی
  • شیر off on/

شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا به شیر های گازی، شیر off/on هم گفته می شود. چون عملکرد این شیر ها به صورت کاملا باز و یا کاملا بسته است مانند خاموش و روشن بودن تلویزیون.

شیر گازی سیم
شیر گازی سیم

قیمت شیر گازی سیم

شیر های گازی سیم بسیار با کیفیت و مرغوب هستند. و اگر بخواهیم با توجه به این میزان کیفیت، قیمت را بسنجیم متوجه می شویم بسیار خوش قیمت هستند. همچنین شما خوانندگان محترم می توانید برای اطلاع بیشتر و دقیق از قیمت ها با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

خرید شیر گازی سیم

در حال حاضر محصولات سیم را می توانید به دو صورت آنلاین و یا حضوری تهیه کنید و از یک خرید مطمین لذت ببرید. از همراهیتان سپاسگزارم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.