شیر گازی عالی شیر قیمت شیر گازی عالی شیر

شیر گازی عالی شیر

شرکت تولیدی صنعتی عالی شیر فعالیت خود  را در سال 1367 در زمینه سری تراشی قطعات سبک آغاز نمود. این شرکت با داشتن سابقه 30 ساله در این حرفه و با هدف تولید محصولات مرغوب، حفظ کیفیت آن و بهبود مستمر در تولید جایگاه بالایی را در کشور در جهت خودکفایی و استقلال به دست آورده است.

قیمت شیر گازی عالی شیر

از مهم ترین اهداف راهبردی این شرکت ایمنی و کیفیت مطمئن و قیمت مناسب می باشد و توجه خاصی برای کنترل کیفیت در سراسر مراحل تولید همچون فرآیند تولید، انتخاب مواد و مونتاژ قائل می باشد و تمامی شیرآلات گازی قبل از بسته بندی و حمل مورد آزمایش و بررسی دقیق قرار می گیرند.

کارخانه شیر گازی عالی شیر 77 در زمینه تولید شیر گاز فعالیت می نماید همچنین در زمینه تولید شیر توپی یکربع گرد 1 اینچ، شیر توپی یکربع گرد 1/4 1 اینچ و شیر توپی یکربع گرد 1/2 1 اینچ و شیر توپی یکربع گرد 2 اینچ و شیرآلات توپی یکربع گرد و شیر توپی یکربع گرد 1/2 اینچ و شیر توپی یکربع گرد 3/4 اینچ و شیر توپی یکربع گرد 1 اینچ فعالیت دارد.

لیست قیمت شیرگازی عالی شیر

محصولات عالی شیر 77 از بهترین مواد اولیه و با کنترل کیفیت 100% تولید می شود و دارای تمامی محصولات دارای علامت استاندارد ایران می باشد.

از شیر آلات عالی شیر 77 در لوله کشی گاز طبیعی و گاز مایع (بصورت گاز) در واحدهای مسکونی، تجاری و صنعتی استفاده می شود.

مشخصات شیرآلات عالی شیر77:

  • حداکثر فشار گاز 200 میلی بار (3 پوند بر اینچ مربع)

  • دمای گاز از 29- درجه سانتیگراد تا 60+ درجه سانتیگراد

لیست قیمت شیر گازی عالی شیر

محصولات عالی شیر 77 دارای نشان استاندارد، کیفیت عالی، و قیمت مناسب و همچنین خدمات پس از فروش بوده که در صورت بروز هرگونه اشکال در محصولات که مربوط به شرکت باشد کالای فوق بدون هیچ قید و شرط توسط عاملیت های فروش مرجوع گردیده و کالای نو جایگزین آن می گردد.

نمایندگی فروش شیر گازی عالی شیر

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *