شیر گازی کیتز

شیر گازی کیتز

شرکت کیتز در سال 1951 میلادی به عنوان تولید کننده شیرآلات و سایر تجهیزات کنترل سیالات و تأمین کلیه محصولات خانگی و صنعتی شروع به فعالیت نمود و در طی سال ها توانست به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان مطرح دنیا رشد کند. امروزه برند کیتز از اعتبار بی نظیری از جهت کیفیت در ژاپن و سراسر جهان برخوردار می باشد که موفق به کسب استاندارد ISO 9001 گردیده است. شرکت کیتز از طریق تهیه محصولات و خدماتی که ریشه در اصالت و کیفیت دارد، خود را وقف افزایش کالا های خود نموده است که هدف این شرکت به دست آوردن اعتماد و رضایت هر چه بیشتر مشتریان، سهامداران و جوامعی است که در آن خدمات رسانی می کند.

 

شرکت کیتز تولید کننده انواع شیر گازی، شیر گازی برنجی کیتز را جهت مصارف گاز رسانی شهری و صنعتی تولید و به بازار عرضه کرده است. شیر گازی کیتز با مجرا های داخلی کروی شکل برای قطع و وصل جریان گاز مورد استفاده قرار می گیرد. در تشریح فرآیند کارکرد این شیر می توان گفت این نوع شیر یک توپی در ساختار خود دارد که با چرخش دسته شیر جریان گاز در لوله را قطع و وصل می نماید. برای قطع جریان گاز، سوراخ توپی بایستی به صورت عمود بر مسیر جریان قرار گیرد و برای وصل نمودن مجدد جریان بایستی دسته روی ساقه شیر را در جهت خلاف چرخاند تا توپی از حالت عمود خارج شده و اجازه ورود به جریان را بدهد.خرید شیر گازی کیتز

تعمیر و استفاده آسان از شیر گازی کیتز ژاپن سبب شده است که در تأسیسات صنعتی و ساختمانی به خوبی مورد استفاده قرار بگیرد. رسته تولیدات شیر گازی شرکت کیتز شامل سایز های 2/1 اینچ، 4/3 اینچ، 1 اینچ، 4/1 اینچ، 2/1 اینچ و 2 اینچ می باشد. این محصول در طرح و انواع مختلف عرضه شده است و می تواند تا فشار 1000 بار و همینطور دمای 400 درجه سانتی گراد را تحمل کند و به نوعی بدنه آن از جنس بسیار عالی متلا و یا سرامیک است.

از مزیت های استفاده از شیر گازی کیتز می توان به قیمت پایین تر نسبت به شیر های مشابه، وزن کم، عملکرد سریع در باز و بسته شدن، یکپارچه بودن قطعات آن و عدم نیاز به روانکاری، نصب و بهره­برداری آسان، گشتاور پایین مورد نیاز جهت باز و بسته کردن شیر اشاره نمود.

شرکت کیتز ژاپن توانسته با دستیابی به هزینه تولید ارزان و کیفیت بالا، محصولات رقابتی خوبی را در کنار تولیدات داخلی ایران حاصل سازد. قابل توجه است که شیر گازی کیتز در اکثریت قریب به اتفاق شهر های بزرگ و کوچک ایران به فروش می رسد.

قیمت شیر گازی کیتز

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *