شیر گازی کیزایران

شیر گازی کیز ایران

شرکت کیز ایران در سال 1363 به عنوان تولید کننده انواع شیرآلات راه اندازی شد. امروزه کیز ایران یکی از تولید کنندگان در زمینه ارائه انواع شیرآلات صنعتی و ساختمانی می باشد که به عنوان خوش نام ترین برند های موجود در بازار ایران معرفی شده است. این شرکت در زمینه حفاظت از محیط زیست نیز فعال بوده و توانسته استاندارد زیست محیطی را نیز از آن خود کند. بهترین شیر گازی را برند کیز ایران تولید می کند که دارای استاندارد ملی ایران و شرکت گاز ملی است و یکی از با کیفیت ترین شیر گازی های برنجی موجود در بازار محسوب می شود. آلیاژ برنجی مورد استفاده در این نوع شیر سبب شده تا در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاوم گردد. شیر گازی کیز ایران در واقع در دسته شیرآلات ربع گرد قرار می گیرد و هدف اصلی آن قطع و وصل جریان گاز می باشد.

 

 

در این نوع شیر گازی یک توپ در بدنه اصلی شیر و بر سر راه جریان گاز قرار دارد که مسیر گاز را باز یا مسدود می کند. زمانی که روزنه توپی به موازات مسیر سیال باشد و یا دسته اهرمی شیر گازی در امتداد شیر باشد، شیر باز است و زمانی که دسته اهرمی 90 درجه بچرخد و در خلاف مسیر جریان قرار بگیرد، شیر بسته می باشد دنده های این شیر از نوع NPT می باشد که سازگاری کامل با سر دنده های موجود در بازار را دارد.

موارد مصرف شیر گازی کیز ایران، جهت استفاده در شیر های فلکه گاز ساختمان و همچنین در لیست تجهیزات موتورخانه برای انتقال گاز می باشد. در صنایع پتروشیمی و صعتی نیز شیر گازی برنجی کیز ایران استفاده می گردد.

 

شیر گازی کیز ایران عملکرد بسیار سریعخرید شیرگازی کیزایران ی دارد و باز و بسته نمودن آن بسیار آسان می باشد. این نوع شیر یکپارچه ساخته شده و نیازی به تعمیر، نگهداری و روانکاری ندارد. همچنین قیمت ارزان آن سبب شده تا در تأسیسات صنعتی و ساختمانی بسیار پر کاربرد و رایج شود. انتخاب مواد و قطعات مناسب منجر به دوام و استحکام شیر های ساخت این شرکت با طول عمر بالا شده است.

شرکت کیز ایران با توجه به اصل مشتری مداری نقطه نظرات متقاضیان را رعایت کیفیت عالی، تسریع در تحویل و قیمت مناسب تأمین می نماید. ایمنی و کیفیت مناسب از اساسی ترین اهداف راهبردی این شرکت می باشد که تا به حال موفقیت های ارزشمندی را کسب کرده است.

فروش شیر گازی کیزایران

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *