شیر یکطرفه برنجی کیتز

شیر یکطرفه برنجی کیتز

شرکت کیتز ژاپن که ار نمونه تولیدکننده های برتر در زمینه ی محصولات مختلف می باشد که امروزه به اعتبتاری بی نظیر در بازار جهانی دست بافته است.

در این مجموعه برای تولیدات خود از مواد اولیه درجه یک، ازمدیران و نیروهای کار متخصص و متبحر وطراحانی با استعداد در تمام خطوط تولید و همچنین از دستگاه های فوق پیشرفته و نوین استفاده نموده است.

کیتز اولین تولید کننده شیرآلات در کشور ژاپن می باشد که کواهینامه استاندارد CE را از اتحادیه اروپا دریافت کرده است.

شیر یکطرفه کیتز نیز از تولیدات پرفروش این شرکت به شمار می آید چرا که از آلیاژبرنج تولید شده و خواص مهمی ازجمله مقاومت بالا دربرابر ضربه، چکش خوری، پوسیدگی و فرسودگی دارد و می تواند در دماهای مختلف از خود استحکام بالایی نشان دهد.

حال که با خواص شیر یکطرفه آشنا شدید به تعرف و اهمیت آن در مصارف ساختمانی و صنعتی می پردازیم.

شیر یکطرفه که با جک ولو و شیر خودکار نیز شناخته می شود فقط اجازه عبور سیال از یک سمت را می دهد و از سمت دیگر مسیر آنها را مسدود کرده و از برگشتشان ممانعت به عمل می آورد.

شیر یکطرفه برنجی کیتز
شیر یکطرفه برنجی کیتز

این محصول در وسایل حساسی که برگشت سیال باعث خرابی آنها می شود به کار می رود مانند: پمپها، صنایع شیمیایی، تجهیزات هیدروکربنی و….

پس باید نصب آن به صورت دقیقی انجام شود، هنگام نصب شیر یکطرفه به علامتهایی که روی بدنه شیر درج شده حتما توجه کنید چراکه نصب اشتباه مسیرجریان سیال را مسدود می کند.

شیرهای یکطرفه با دو مدل فشاری و لولایی تولید می شوند.

شیر یکطرفه لولایی: بیشترین استفاده در مصارف مختلف دارد که دارای درپوش و بدنه است و در داخل خود شامل یک یا دو عدد دیسک لولا شده بر بدنه با پین می باشد که  به صورت اویزان قرار داده شده است.

شیر یکطرفه فشاری: با فشار جریان باز شده و با قطع جریان بسته می شود، این محصول به دو مدل پیستونی و کره ای طراحی می شود.

نمایندگی های فروش شیریکطرفه

وارداتی بودن شیرآلات ژاپنی دلیل بر این نیست که سخت در دسترس عموم قرار داده شوند چرا که این مجموعه در سراسر ایران نمایندگی های فعال دارد که همه روزه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

خرید آنلاین محصولات کیتز نیز امکان پذیر است کافیست به فروشگاه های آنلاین جهت سفارش محصولات مراجعه کنید و از طریق سایت رسمی قیمتها را مشاهده نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.