شیر یکطرفه دریچه ای کیز ایران قیمت شیر یکطرفه دریچه ای کیز ایران

شیری است که به عبور سیال از یک جهت می پردازد و از جریان برگشتی سیال جلوگیری می کند , شیر یکطرفه دریچه ای از کالاهایی است که این وظیفه مهم را به عهده دارد . این محصول توسط شرکت کیز ایران از الیاژ برنج تولید شده است .

فروش شیر یکطرفه دریچه ای کیز ایران

شیر یکطرفه دریچه ای کیز ایران تنها توسط فشار سیال عمل می کند و از هیچ نوع وسیله کنترل کننده ای در خارج از بدنه برخوردار نمی باشد و کنترل جریان سیال به وسیله دیسکی که به واسطه وجود فشار سیال به بدنه دیسک از محل اب بندی شیر , دور و یا به ان نزدیک می شود , صوت خواهد گرفت . شیر یکطرفه دریچه ای تولید شده توسط کیز ایران معمولا در شبکه های ابرسانی شهری , تاسیاست حرارتی ساختمان , مصارف صنعتی , پمپ ها , شبکه های نفت و روغن رسانی و در کل در شبکه هایی که حرکت سیال از یک طرف و بر خلاف جهت دیگر غیر مجاز باشد , به کار برده می شود . از مزیت های شیر یکطرفه دریچه ای کیز ایران را می توان به صورت زیر تقسیم بندی کرد :

  • مقاومت در برابر خوردگی و فرسودگی
  • مقاومت در برابر رسوب پذیری
  • اب بندی کامل و بی نقص
  • بی صدا بودن شیر یکطرفه دریچه ای موقع باز و بسته کردن دریچه

به علت تعبیه کردن یک لاستیک اب بندی از جنس NBR که به روی دریچه قرار دارد , باعث اب بندی صد در صد در محل آبرو و از بین بردن صدا در اثر ضربه ای که دریچه به بدنه شیر در زمان باز و بسته شدن وارد می کند می شود . شیر یکطرفه دریچه ای برند کیز ایران از برترین محصولاتی است که به صورت کاملا بی عیب و نقص تولید شده است . این محصول با مناسب ترین قیمت به خریداران ارائه می شود .

خرید شیر یکطرفه دریچه ای کیز ایران

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *