شیر یکطرفه زبانه لاستیکی

شیر یک طرفه زبانه لاستیکی

به منظور بهینه نمودن عملکرد شیر و سهولت آب بندی، شرکت فاراب اقدام به طراحی و ساخت شیر های یک طرفه زبانه لاستیکی کرده است. در این طراحی ضمن رعایت تمام الزامات استانداردی، طراحی خاص زبانه لاستیکی جهت سهولت آب بندی و پایین آوردن گشتاور شیر یکی از الزامات بوده است. شیر یک طرفه زبانه لاستیکی فاراب که عبور سیال در آن در یک جهت بوده و به صورت اتوماتیک از جریان برگشتی سيال ممانعت به عمل می آورد. این شیر در متریال های بدنه چدن و فولاد و با فشار کاری 16 بار در سایز های مختلف تولید و به بازار عرضه می گردد. شیر های یک طرفه زبان لاستیکی فاراب در سایز های 50 الی 200 میلی متر و با طراحی مطابق استاندارد EN12266-1 تولید می شوند. برای محافظت سطوح داخلی و خارجی شیر یک طرفه زبانه لاستیکی فاراب در برابر خوردگی، آن را با رنگ رزین اپوکسی آبی به روش الکترواستاتیک و با ضخامت بالای 170 میکرومتر پوشش دهی می کنند.

شیر یکطرفه زبانه لاستیکی فاراب

این شیر در صنایع آب و فاضلاب، تجهیزات مکانیکی، تهویه مطبوع، موتورخانه ها، تأسیسات صنعتی و ساختمانی، صنعت کشاورزی، آبیاری و غیره کاربرد دارد.

از مزایای شیر یک طرفه زبانه لاستیکی فاراب می توان به امکان نصب آن در دو حالت افقی و عمودی، تعمیر و نگهداری آسان تر آن نسبت به سایر مدل های مشابه و کمتر بودن افت فشار سیال این نوع شیر نسبت به سایر مدل ها اشاره نمود. همچنین شیر یک طرفه زبانه لاستیکی فاراب با حداقل افت فشار دیسک آن باز می شود.

شرکت فاراب در راستای رضایت مشتریان خود نمایندگی شیرهای استاندارد را در تهران و سایر شهرستان ها دارا می‌باشد که این محصولات را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار توزیع‌کنندگان و پیمانکاران پروژه‌های ساختمانی قرار می‌دهد. شرکت تولیدی شیر یک طرفه زبانه لاستیکی به مصرف‌کنندگان شیر های خود پیشنهاد می ‌نماید که حتماً از شیرهای دارای علامت استاندارد استفاده نمایند.

لیست قیمت شیرآلات فاراب

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *