شیر یکطرفه سوپاپی فاراب

شیر یک طرفه سوپاپی

شرکت فاراب، از سال 1365 در زمینه تولید و عرضه شیرآلات صنعتی و ساختمانی با هدف خلق محصولات با کیفیت و کسب رضایت مشتریان داخلی و خارجی، با تکیه و توجه به تمام جزئیات، مانند دوام و زیبایی و دانش مهندسیِ مطابق با فناوری روز دنیا، آغاز به فعالیت نمود. این نگاه دقیق و توجه به تمام جزئیات، درخشیدن نام فاراب را بین دیگر رقبا به همراه داشته است. امروزه شرکت فاراب به عنوان یکی از خوشنام ترین برندها در عرصه تولید شیر یک طرفه سوپاپی به شمار می رود.

خرید شیر یکطرفه سوپاپی فاراب

شیر یک طرفه سوپاپی فاراب طبق استاندارد های ملی ایران و جهان ساخته شده است که در برابر مواد خورنده و پوسیدگی بسیار مقاوم می باشد. شیر یک طرفه سوپاپی فاراب شیری است که عبور سیال در آن در یک جهت بوده و از جریان برگشتی سيال ممانعت به عمل می آورد. این شیر توسط جریانی که به سطح دریچه اعمال می شود باز، و با قطع جریان و اعمال نیروی فنر پشت دریچه بسته می شود. در این شیرها جریان آب، دیسک شیر را به عقب رانده و آب از اطراف دیسک جریان می یابد. استفاده از این شیرها در ایستگاه های پمپاژ و تلمبه خانه ها توصیه می شود، چرا که بعد از قطع جریان آب، دیسک شیر در فاصله زمانی بسیار کوتاه و کمتر از یک ثانیه بسته می شود.

شیر یک طرفه سوپاپی فاراب درسایز 50 الی 150 میلی­متر و در فشارکاری 16 بار و برای دمای کاری 300 درجه سانتی گراد با طراحی مطابق استاندارد ملی و بین­المللی تولید می شود. سطوح داخلی و خارجی شیر یکطرفه سوپاپی فاراب با سیلیکات آلومینیوم و با ضخامت بالای 75 میکرون پوشش دهی می شود که آن را در برابر خوردگی و فرسودگی محافظت می کند.

مقاومت مکانیکی فوق العاده در مقابل ضربه و فشار، مقاومت در برابر خوردگی و رسوب پذیری، قابلیت نصب شیر در سه حالت افقی، عمودی و تحت زاویه، آب بندی کامل تحت موقعیت های مختلف افقی و عمودی، افت فشار بسیار اندک، بی صدا بودن شیر هنگام باز و بسته شدن دریچه و باز شدن سوپاپ با حداقل فشار سیال از ویژگی های ایده آل شیر یک طرفه سوپاپی فاراب است.

شیر یک طرفه سوپاپی فاراب برای سیال بخار و روغن داغ، تأسیسات حرارتی و برودتی، شبکه های آبرسانی شهری و تهویه مطبوع و … کاربرد دارد. این شیر عموماً برای جلوگیری از برگشت جریان سیال در تأمین آب تصفیه خانه ها، فاضلاب ها، سد ها، موتورخانه ها، نیروگاه ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت فاراب به دلیل حرکت کردن در سطح استاندارد های جهانی برای تمامی محصولات تولیدی خود از جمله شیر یک طرفه سوپاپی فاراب 5 سال گارانتی و 25 سال خدمات پس از فروش را ارائه می دهد.

 

لیست قیمت شیرآلات فاراب

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *