شیر یکطرفه فاراب

تولید شیر یکطرفه فاراب

اولین تولیدکننده شیرآلات چدنی در کشور مجموعه فاراب می باشد که در سال 1365 فعالیت خود را در زمینه ی تولید شیرآلات صنعتی آغاز نمود و توانست سبد کاملی از انواع شیرآلات راهی بازار نماید.

مدیران پرتلاش فاراب در تمامی خطوط تولید وسواسیت خاصی به خرج داده اند و زبده ترین نیروهای متخصص و استفاده از ماشین آلات مدرن را در تمامی خطوط تولید استفاده کرده اند.

نتیجه ی تمام تلاشها و حساسیتهای این مجموعه امروز تبدیل به رضایت کامل مشتریهای فاراب شده است و توانسته اعتماد اکثریت را به سمت خود جلب نماید.

تولیدات شرکت فاراب صنایع بسیاری را تحت پوشش خود قرار می دهد که در ادامه آنها را بیان می کنیم.

  • صنایع نفت و گاز
  • تاسیسات حرارتی و برودتی
  • آب و فاضلاب

شیر یکطرفه چیست؟

 شیر یکطرفه همانطور که از نامش پیداست اجازه عبور سیال را از یک سمت می دهد و از بازگشت انها جلوگیری به عمل می آورد.

در بسیاری از صنایع که بازگشت آب باعث خرابی آنها می شود از شیر یکطرفه فاراب استفاده می کنند، به عنوان مثال در پمپها بازگشت آب می تواند باعث خرابی سیستم پمپ و یا سوختن آن شود که با نصب شیر یکطرفه از بازگشت آب به درون پمپ جلوگیری می کنند تا مشکلی به وجود نیاید.

همچنین از شیر یکطرفه گاهی برای پر کردن پمپ نیز استفاده می کنند.

شرکت فازاب شیر یگکطرفه را با دو مدل طراحی و تولید می کند که عیارت هستند از:  شیر یکطرفه زبانه پلاستیکی و شیر یکطرفه زبانه فلزی.

شیر یکطرفه فاراب
شیر یکطرفه فاراب

شیر یکطرفه زبانه پلاستیکی: این مدل شیر می تواند دما تا 110 درجه سانتی گراد را متحمل شود و در برابر فشار کاری تا 16 بار دوام بیاورد.

شیر یکطرفه زبانه پلاستیکی مطابق با استاندارد EN12266-1 تولید می شود که در صنایع آب و فاضلاب، تاسسیسات حرارتی و برودتی و تهویه مطبوع به کار گرفته می شود.

شیریکطرفه زبانه فلزی: سیستمهایی که با بخارآب سروکار دارند از شیر یکطرفه سوپاپی مخصوص بخار فاراب برای آنها استفاده می کنند، این محصول می تواند دمای 200 درجه سانتی گراد و فشار کاری تا 16 بار را به خوبی تحمل کند.

از شیر یکطرفه زبانه فلزی در صنایع پتروشیمی، دارویی، غذایی، شیمیایی و نیروگاه ها استفاده می کنند.

قیمت شیر یکطرفه فاراب با توجه به جنس و اندازه ان متغییر می باشد که می توانید با مراجعه به سایت فاراب جدیدترین قیمتها را مشاهده نمایید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.