شیر یکطرفه چدنی فاراب

مشخصات شیر یکطرفه چدنی فاراب

اولین شیرآلات چدنی در ایران توسط شرکت فاراب  تولید گردید.

مجموعه فاراب با کمک پرسنلی سخت کوش و مدیرانی توانمند توانست شیرآلات چدنی را به بازار شیرآلات وارد نماید و در جهت خودکفایی کشورمان ایران گام بلندی بردارد.

شرکت فاراب با اهداف مشخص که تولیدات با کیفیت می باشد و تمرکز بر روی خواسته های مشتری با شناخت و درک آنها مسیر تولیدی خود را ادامه داده و امروزه بهترین کیفیت را با نازلترین قیمت در اختیار هموطنان عزیزمان  قرار می دهد.

تعریفی از شیر یکطرفه

برای جلوگیری از بازگشت آب و محافظت از تجهیزات از شیر یکطرفه استفاده می کنند، این محصول در بسیاری از سیستمها خصوصا پمپها و کمپرسور بیشترین استفاده را دارد، چرا که بازگشت آب در آنها می تواند خسارت زیادی از جمله سوختنشان را به همراه داشته باشد.

نصب شیر یکطرفه در کمپرسور و پمپ باعث می شود زمانی که فشار افزایش می باید، فشار از قسمت بالای پمپ و کمپرسور به قسمت پایین منتقل شود.

شیر یکطرفه چدنی فاراب
شیر یکطرفه چدنی فاراب

مزیتهای شیر یکطرفه چدنی فاراب

  • در برابر خوردگی و رسوب پذیری مقاوم می باشند.
  • آب بندی کامل تحت موقعبتهای مختلف افقی و عمودی انجام می دهند.
  • هنگام باز و بسته شدن دریچه کاملا بدون صدا عمل می کند.
  • با حداقل فشار سیال سوپاپ کنار می رود.

با توجه به خصوصیات بارز شیر یکطرفه چدنی فاراب پس بدون شک و تردید این محصول با کیفیت را برای خرید انتخاب نمایید تا بتوانید سالیان طولانی بدون دردسر از خرابی و تعمیر از آن استفاده نمایید.

انواع شیر یکطرفه چدنی فاراب

  1. شیر یکطرفه چدنی زبانه فلزی
  2. شیر یکطرفه چدنی زبانه فلزی

شیر یکطرفه چدنی زبانه پلاستیکی در دمای 110 درجه سانتی گراد و فشار کاری 16 بار می تواند دوام خوبی از خود نشان دهد و در صنایع آب و فاضلاب،  تاسسیسات حرارتی و برودتی و تهویه مطبوع مورد استفاده قرار گیرد و شیریکطرفه چدنی زبانه فلزی قابلیت استفاده در سیستمهایی که با بخارآب کار می کنند را دارد و می تواند در برابر دما تا 200 درجه سانتی گراد و فشار تا 16 بار مقاومت کند.

 

قیمت شیر یکطرفه چدنی فاراب

مجموعه فاراب شایسته ترین قیمت را برای کلیه شیرآلات خود در نظر گرفته است که شما عزیزان می تواند با مراجعه به وب سایت رسمی فاراب آنها را مشاهده نمایید و در صورت نیاز با شماره هایی که درج گردیده است ارتباط برقرار کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.