شیر یکطرفه کیتز

شیر یکطرفه کیتز

شیر یک طرفه یا شیرخودکار یا چک ولو چیست؟

همان طور که از نامش پیداست به منظور عبور سیال از یک جهت به کار گرفته می شود و اجازه ورود دوباره جریان را به دورون لوله نخواهد داد.

در بعضی تجهیزات برگشت سیال باعث سوختن و خرابی آنها می شود مانند پمپها که شیر یکطرفه با مسدود کردن مسیرآب اجازه برگشت سیال را نداده و ایمنی را برای پمپ به وجود می آورد.

شیر یکطرفه با دو طرح مختلف تولید می شوند:

شیر یکطرفه لولایی: بیشترین استفاده در مصارف مختلف دارد که دارای درپوش و بدنه است و در داخل خود شامل یک یا دو عدد دیسک لولا شده بر بدنه با پین است که  به صورت اویزان قرار داده شده است.

شیر یکطرفه فشاری: با فشار جریان باز شده و با قطع جریان بسته می شود که به دو دسته پیستونی و کره ای تبدبل می شود.

شیر یکطرفه پیستونی: از نظر داخلی مشابه با شیرفلکه ای می باشد که با فشار جریان پیستون به سمت بالا رفته و سیال عبور می کنند.

شیر یکطرفه کره ای: برای قطع فوری یک سری از جریانها به کار می رود که به دو صورت افقی و عمودی تولید می شود.

هنگام نصب شیر یکطرفه دقت لازمه را به عمل آورید چرا که اگر خوب نصب نشود جریان سیال مسدود می شود، پس حتما به جهت های جریان که بر بدنه شیر مشخص شده اند توجه کنید.

با توجه به اهمیت این شیر در مصارفی همچون پمپها، جکهای هیدرولیک، تجهیزات نیروگاهی و صنایع شیمیایی باید از بهترین برند انتخاب شوند پس با اطمینان به شما برند کیتز را معرفی می کنیم.

خرید شیرآلات کیتز

کیتز ژاپن در جولای 2001 به عنوان اولین تولیدکننده شیرآلات ژاپنی معرفی شد و گواهینامه استاندارد اتحادیه اروپا CE را دریافت نمود.

از بزرگترین شرکتهای تولیدکننده شیرآلات در طیف وسیعی می باشد که به دلیل بالا بودن سطح کیفیتی در تمام جهان به عنوان برندی معتبر شناخته می شود.

تجهیزات کنترل سیال کیتز نیز از این قاعده مستثنی نیستند چرا که با برنج که بهترین متریال است تولید شده و خواص بی نظیری از جمله مقاومت بالا در برابر ضربات و چکش خوری و دماهای مختلف دارند.

پس بدون شک و تردید می توانید محصولات کیتز را خریدداری کنید و بدون دغدغه داشتن از تعمیر و تعویض آسایش را برای خود فراهم آورید.

قیمت شیرآلات با توجه به نرخ ارز، سایز و نوع کارایی آنها متغیر و متفاوت است.

شیر یکطرفه کیتز
شیر یکطرفه کیتز
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.