شیر یکطرفه یورک 1/2

شیر یکطرفه یورک 1/2 اینچ 

شیر یکطرفه به شیری گفته می شود که جریان سیال در آن از یک سمت صورت می گیرد و از سمت دیگر کاملا مسدود می باشد.

این مدل شیر برای سیستمهایی که بازگشت آب باعث خرابی و یا سوختنشان می شود الزامی می باشد.

یورک ایتالیا با سابقه ی طولانی در تولید شیرآلات امروزه به یک برند معتبر تبدیل شده که موفق به کسب رضایت حداکثری مشتریان خود که سرمایه های معنوی شرکت محسوب می شوند، شده است.

در شرکت یورک از ماشین آلات مدرن، دستگاه های بروز، تجهیزات پیشرفته و نیروهای کار متخصص در تمامی خطوط تولید استفاده شده است که در کنار همه ی آنها دانش فنی روز دنیا و استفاده از تجارب مختلف در امر تولید سبب گردیده تا محصول نهایی شرکت یورک به یک محصول با کیفیت و محبوب در میان همه تبدیل شود.

شیر یکطرفه یورک مطابق با استانداردهای جهانی  در سایزهای مختلفی همچون 1/2 اینچ، 3/4 اینچ، 1 اینچ، 2 اینچ، 3 اینچ تولید می گردد که ما در این مقاله قصد داریم به توضیحاتی در مورد شیر یکطرفه  یورک 1/2 اینچ بپردازیم.

شیر یکطرفه یورک 1/2 اینج برای مصارف مختلفی همچون تأسیسات خانگی، سیستمهای گرمایشی و تهویه مطبوع، سیستمهای گاز فشرده به کار گرفته شود، از ویژگیهای بارز این محصول می توان به قابلیت نصب آن در شرایط مختلف اشاره نمود چرا که می تواند به حالت افقی، عمودی و یا مایل نصب گردد.

عملکرد شیر یکطرفه یورک 1/2

این مدل شیر در درون خود یک عدد فنر و پلیت دارد که به هنگام ورود فشار از طرف سیستم پلیت توسط فنر هل داده می شود و جریان سیال اتفاق می افتد و هنگامی که سیستم به طور اتومات قطع می شود، پلیت بر سر جای خود برگشته و مسیر بازگشتی آب بسته می شود.

از ویژگیهای شیر یکطرفه یورک 1/2 می توان بخاطر نوع آلیاژ تولیدی که از برنج می باشد، به مقاومت آن در برابر خوردگی، پوسیدگی، زنگ زدگی، استحکام در برابر دماهای بالا و فشارهای ورودی بالا، عملکرد عالی و ماندگاری بالا، سهولت در نصب و قیمت مناسب آن اشاره نمود.

نمایندگی فروش شیر یکطرفه یورک 1/2

وارداتی بودن شیر یکطرفه یورک دلیل بر آن نمی باشد که به سختی در دسترس مشتریان قرار بگیرد چرا که این مجموعه در سراسر ایران نمایندگی های فعال دارد که کارشنان و مشاوران آن مشتاقانه و با صبر و حوصله آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشند. سایت ما به آدرس www.avalve.ir  آماده است تا هممچون همیشه اطلاعات کامل را در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد.

شیر یکطرفه یورک 1/2
شیر یکطرفه یورک 1/2
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.