شیر یکطرفه یورک 3/4

قیمت شیر یکطرفه یورک 3/4

از نمونه جک ولوهای با کیفیت که دارای قیمت مناسب می باشد شیر یکطرفه یورک 3/4 اینچ می باشد که به منظور جریان سیال از یک سمت بکار گرفته می شوند.

این مدل شیر در شرکت یورک ایتالیا با بهترین مواد و بهترین دستگاه ها و توسط بهترین طراحان و متخصصان طراحی و تولید می گردد و آنچنان از کیفیت بالایی برخوددار است که موفق به کسب رضایت تمامی خریداران خود شده است.

شیر یکطرفه یورک 3/4 با توجه به اینکه قدمتی قدیمی در بازاز ایران دارد می توان دریافت که دارای محبوبیت بالا بخاطر عملکرد عالی و سهولت در نصب می باشد که توانسته انتظار مشتریان را برآورده کند.

شیر یکطرفه با عناوین دیگری همچون جک ولو و شیر خودکار نیز شناخته می شود و از آنجا که جریان سیال در آنها از یک سمت صورت می گیرد و اجازه بازگشت دوباره آنها را به سیستم نمی دهد برای کلیه تجهیزاتی که نیازمند هستند جریان سیال در آنها فقط در یک جهت باشد کارایی دارد.

به عنوان مثال در پمپ استفاده از شیر یکطرفه ضروری است چرا که بازگشت آب به درون پمپ می تواند سوختن و یا خرابی آن را در پی داشته باشد.

عملکرد شیر یکطرفه یورک 3/4 به این شکل است که با حداقل فشار جریان سیال صورت می گیرد البته این حداقل فشار در شیر یکطرفه فنری اندکی بیشتر می باشد و دیگر اینکه شیر یکطرفه فنری نسبت به نوع معمولی در شرایط مختلفی همچون عمودی و افقی قابل نصب می باشد.

در شیر یکطرفه جهت جریان ورودی و خروجی که باید واشر شود با یک فلش بر روی شیر مشخص می گردد، همچنین این محصول دارای دو دهانه ورودی و خروجی مساوی می باشد که می تواند حداکثر دمای سیال تا 40 درجه ساتیگراد و فشاری کاری تا 12 بار را تحمل کند.

زمینه های کاربردی شیر یکطرفه یورک 3/4

پمپ آب خانگی، تصفیه آب خانگی، بویلر، شیرهای میکسینک و یکی از ملزومات مهم در بسیاری از سیستمهای  آبرسانی و لوله کشی می باشد.

شیر یکطرفه یورک 3/4 از آلیاژ برنج تولید می شود که ویژگیهای مهمی از جمه مقاومت در برابر خوردگی، پوسیدگی و زنگ زدگی دارد، می تواند دما و فشار بالا را تحمل کند، در برابر ضربه مقاوم می باشد.

قیمت شیر یکطرفه یورک 3/4 اینج با توجه به نوع آن و نرخ ارز و نرخ مواد اولیه متفاوت می باشد.

شیر خودکار یورک 3/4
شیر یکطرفه یورک 3/4
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.