شیر یک طرفه دریچه ای سیتکو

شیر یک طرفه دریچه ای سیتکو

برترین تولید کننده ها همیشه شعار برترین کیفیت را سر لوحه ی تولیدات خود قرار می دهند که شرکت سیتکو از این دسته مجموعه هایی ست که با شعار بهترین کیفیت و بالاترین رضایت مندی پا به عرصه ی تولید در زمینه ی شیرآلات نهاده است.

شیرآلات بخشی مهمی از تاسیسات صنعتی و ساختمانی می باشند پس باید در برند انتخابی دقت بسیاری کنیم.

ما به شما برند سیتکو را معرفی می نماییم چرا که هم از نظر کیفیت در سطح بالا می باشند و هم از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه.

یکی از شیرآلات صنعتی که از تولیدات مهم سیتکو به شمار می آید  شیر یک طرفه دریچه ای است که به توضیحات بیشتر آن می پردازیم.

شیر یک طرفه دریچه ای چیست؟

این مدل شیر از جریان بازگشتی سیال ممانعت به عمل می آورد و فقط از یک جهت به سیال اجازه خروج می دهد، شیر یک طرفه دریچه ای توسط فشار سیال باز و بسته می شود و  هیچ نوع وسیله ای از بیرون آن را کنترل نمی کند و تنها به وسیله دیسکی که درون خود دارد با فشار سیال از بدنه دور و یا نزدیک می شود و جریان را کنترل می نماید.

خرید شیر یکطرفه دریچه ای برنجی

محاسن:

آب بندی در آن به صورت کامل انجام می شود، مقاومت در برابر خوردگی و فرسودگی دارد، در برابر رسوب پذیری پایدار است، هنگام باز و بسته شدن دریچه کاملا بدون صدا عمل می کند، دارای افت فشار پایینی می باشد، به صورت عمودی نیز کارایی دارد.

مشخصات:

شیر یک طرفه سیتکو از آلیاژ برنج که بهترین نوع مواد اولیه است تهیه شده و واشر آن از مواد PTFE تولید می شود، این محصول در سایز های 1/2 تا 4 اینچ طراحی شده و می تواند فشار را از 6 بار تا 16 بار تحمل نماید.

کاربرد:

شبکه های آب رسانی، تاسیسات حرارتی ساختمان.

مصارف صنعتی، شبکه های نفت و روغن رسانی.

در شبکه هایی که حرکت سیال از یک سمت است.

 

 

 

قیمت:

شرکت سیتکو دارای سایت می باشد که  به صورت مداوم قیمت ها در آن بروز رسانی می شوند برای آگاه شدن از نرخ شیر یک طرفه دریچه ای سیتکو می توانید به سایت مراجعه کرده و یا با شماره های درج شده تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.