شیر یکطرفه رهانه خرید شیر یک رفه رهانه|شیرخودکاردریچه ای

شیر یک طرفه رهانه

شرکت صنعتی رهانه با تولید شیر یک طرفه رهانه بسیاری از نیاز خرید دار ان را برطرف کرده است ، این شیر از آلیاژ برنج تولید شده و دارای وزن یک کیلو گرم می باشد ، جنس دسته شیر یک طرفه رهانه از برنج می باشد و به صورت مات تولید می شود .

شیر یک طرفه رهانه در سایز های مختلفی تولید می شود .

. شیر یک طرفه رهانه 2/1 اینچ

. شیر یک طرفه رهانه 4/3 اینچ

. شیر یک طرفه رهانه 1 اینچ

شیر یک طرفه رهانه  به شیر خود کار 2/1 رهانه نیز معروف می باشد ، این شیر از آلیاژ برنج تولید شده و دارای سوپاپ پلاستیکی می باشد .

کارایی شیر یک طرفه رهانه

. موجب همسو شدن جریان آب می شود .

. از یک سمت به آب اجازه جاری شدن می دهد .

. از سمت مقابل مانع برگشت آب می شود .

قطعات شیر یک طرفه رهانه

. دارای درپوش از جنس شمش CuZn39pb2

. دارای قطعه اورینگ با جنس N.B.R

. بدنه این شیر از جنس شمش CuZn39pb2

. دارای زبانه از جنس پلاستیک و لاستیک دار

شیر یک طرفه رهانه با داشتن سوپاپ پلاستیکی موجب همسو شدن مسیر آب به صورت دائم شده ، به این صورت که از یک سمت آب را جاری می نماید و از سمت مقابل مانع برگشت آب می شود .

شیر یک طرفه رهانه

کارایی شیر یک طرفه رهانه

یکی از قطعات مهم لوله کشی در پمپ  شیر یک طرفه رهانه می باشد که این قطعه جزء اصلی ترین قطعات  لوله کشی پمپ می باشد که باید به صورت جداگانه خریداری شود .

لوله ای که از کنتور آمده داری یک فشار معمولی مثلا 2 اتمسفر می باشد اما زمانی که پمپ را نصب می کنید این فشار بیشتر می شود چرا که پمپ های آب ، فشار زیادی از آب را داخل لوله کشی پمپاژ می نمایند .

برای این که تمامی آب پمپاژ شده به یک باره وارد لوله نشود باید بین پمپ و کنتور از شیر یک طرفه رهانه استفاده کنیم .

برای جلوگیری از ورود آب پمپاژ شده به داخل لوله باید هنگام نصب پمپ ، بین کنتور و پمپ از شیر اتوماتیکی استفاده شود . این شیر اتوماتیک باعث بسته شدن شیر یک طرفه رهانه می شود تا اگر پمپ بعد از پمپاژ آب خاموش شد شیر یک طرفه رهانه بسته شده و مانع از ورود آب به شبکه لوله کشی شود .

خصوصیات شیر یک طرفه رهانه

شیر یک طرفه رهانه از یک دریچه تشکیل شده که وظیفه ی باز و بسته کردن مسیر سیال را بر عهده دارد ، این دریچه با فشار آب باز می شود و زمانی که این فشار کم تر شود دریچه بسته شده و از برگشت آب جلوگیری می نماید .

در شیر یک طرفه رهانه جریان سیالات فقط در یک سمت می باشد ، عملکرد این شیر فقط به طریق فشار سیالات می باشد و هیچ نوع تجهیزات جانبی برا کنترل جریان آب ندارد .

کاربرد شیر یک طرفه رهانه

در شبکه ای آب رسانی شهری ، در تاسیسات حرارتی ساختمان ، در هوای فشرده ، درپمپ ها ، در مصارف صنعتی بری جلو گیری از بازگشت سیالات به کار برده می شود .

مزیت های شیر یک طرفه رهانه

در برابر خوردگی و فرسودگی و رسوب پذیری مقاوم می باشد ، در شرایط مختلف محیطی آب بندی را به طور کامل به صورت افقی ، عمودی و زاویه دار انجام می دهد ، بدون صدا بوده و با حداقل فشار سیال باز می شود .

شیر یک طرفه رهانه دارای نشان استاندار می باشد ، این شیر را می توانید از نمایندگی های شهر خود با قیمت مناسب خریداری نمایید .

تاسیسات امینکو-بازار شیرآلات اتصالات-قیمت به روز

از نکاتی مهمی که به مشتریان در زمینه خرید هر نوع محصول کمک می کند اطلاع از قیمت و سایر مشخصات کالای مورد نظر است. در این صورت هر فرد می تواند به راحتی کالاهای مختلف و کالاهای مشابه از

برندهای متفاوت را به دقت با هم مقایسه کند و بهترین انتخاب را انجام دهد.

در شرایطی که مشخصات کالاهای در حال فروش کامل نباشد، ممکن است افراد در انتخاب محصول مناسب خود و خرید آن با مشکلاتی مواجه شوند و در نهایت محصولی که تهیه کرده اند به طور کامل انتظاراتشان

را برآورده نسازد.

در همین تاسیسات امینکو به منظور ایجاد شفافیت در زمینه ی قیمت ها، شرایط تخفیفات، ارائه ی اطلاعات کافی و احترام به خریدار گرامی اقدام به ایجاد استارت آپی جدید در عرصه شیرآلات خانگی و صنعتی

نموده و به این شکل فصلی نو در زمینه ی ارائه لیست قیمت، کمترین قیمت و نمایندگی فروش محصولاتی چون شیر گازی سارا، شیر گازی عالی، نوار تفلون آسیا، نوار تفلون دنا، شیرآلات کیزایران، شیر گازی

استارکو، شیرآلات رهانه، انواع شیرآلات سیتکو، شیر گازی سوگاتی، شیر گازی بوگاتی، شیرآلات سیم ایتالیا، شیرآلات کشویی سامین و شیرآلات رفیع آغاز کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.