شیلنگ فلکسیبل فنکوئل

شیلنگ فلکسیبل فن کوئل

شیلنگ فلکسیبل فن کوئل با کیفیتى بسیار عالى و در انواع طول و سایز جهت نصب انواع پکیج گرمایشى، آبگرمکن، فن کویل و مصارفی چون آب و گاز در بازار عرضه می گردد. شیلنگ فلکسیبل فن کوئل نوعی لولۀ انعطاف پذیر است که به صورت پره ای ساخته می شود و با در نظر گیری مشکلات فنی موجود در سیستم های خمشی طراحی می شوند. این شیلنگ در حالت عادی برای کارکرد در فشار خیلی پایین به کار برده می شود اما در صورتی که پوشش حصیری را به آن ها اضافه کنیم می توان از آن ها در شرایط مختلف استفاده نمود.

تیوپ شیلنگ فلکسیبل فن کوئل از جنس آلیاژ برنج ضد زنگ می باشد که مقاومت آن در مقابل رسوب و خوردگی و ضربه فوق العاده است. از مزایای دیگر این نوع شیلنگ می توان به تحمل حرارت بالا و استحکام، انعطاف پذیری بسیار بالا به دلیل استاندارد آن اشاره کرد. ضدحریق و نسوز بودن، ظاهري زيبا، وزن بسيار سبک، نصب و اجرای راحت و آسان، اشغال فضاي کم و امکان عبور از فضا هاي سخت و دشوار از بارزترين ويژگي شیلنگ فلکسیبل فن کوئل به شمار مي آيد. در فرایند تولید تست هایی از قبیل تست مقاومت جوش، تست نشتی و تست فشار هیدرولیک بر روی این شیلنگ ها انجام می شود.

شیلنگ فن کوئل

شیلنگ فلکسیبل فن کوئل قابلیت آن را دارد که تا دو برابر طول خود نیز کشیده شود. قطر داخلی این شیلنگ نسبت به شیلنگ بافتی استیل بیشتر بوده و در نتیجه جریان آب در آن بیشتر است که به گرمادهی بیشتری نیز منجر خواهد شد. این نوع شیلنگ در رنگ های متنوعی تولید شده و عایق بندی خوبی دارد که مانع از عبور حرارت می گردد.

شیلنگ فلکسیبل فن کوئل دارای گواهی استاندارد و همچنین دارای گواهینامه تست فشار و تست آنالیز مواد مربوط به استاندارد می باشد. این محصول به دلیل کیفیت بالا همراه با قیمت مطلوب و مناسب توانسته است در بسیاری از پروژه های عظیم در سطح کشور نصب و مورد استفاده قرار گیرد. قیمت شیلنگ فلکسیبل فن کوئل در بازار به عوامل مختلفی همچون نرخ دلار، موجودی بازار، کیفیت، شرکت تولیدکننده و… بستگی دارد.

خرید شیلنگ فن کوئل

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *