علم تک کاره ریوان خرید علم تک کاره ریوان

علم تک کاره ریوان

علم دوش حمام امروزه بسیار مورد توجه قرار میگیرد بنابرین باید در انتخاب آن دقت لازم به عمل آید که میتوان به یکی از بهترین برندهای موجود در بازار به علم تک کاره ریوان اشاره کرد ، این محصول به دو حالت متحرک و ثابت در بازار موجود میباشد .

منظور از علم تک کاره این است که فقط دارای یک نوع سردوش می باشد  که  آبدهی توسط آن صورت می گیرد و همچنین بدن شوی متحرک آن می تواند آبدهی متفاوتی داشته باشد .

انواع علم تک کاره ریوان

. علم تک کاره ریوان که به صورت متحرک است از سردوش هندسی گرد و مربع ساخته شده است

.  علم تک کاره ریوان ثابت از یک لوله و سردوش ثابت تشکیل می شود .

این محصول از جنس آلیاژ برنج ساخته شده که هیچگونه خوردگی در استفاده دراز مدت ایجاد نمی شود  و همچنین کمترین رسوب پذیری را دارا می باشد .

علم تک کاره ریوان از نظر ظاهری نیز بسیار مورد پسند قرار می گیرد  که در مدل و رنگ های مختلف به بازار ارایه داده می شوند .

شیلنگ علم تک کاره ریوان به صورت کششی و دارای انعطاف پذیری قابل توجه ای می باشد  که به راحتی می توان از آن استفاده نمود .

علم تک کاره ریوان

قسمت های مختلف علم تک کاره ریوان عبارتند از :

.  شاوری دستی

.  نگهدارنده جهت شاوری دستی

.  نگهدارنده شلنگ دوش

.  میله برای نصب علم بر روی دیوار

علم تک کاره ریوان دارای آبدهی متنوعی می باشد که می توان به پودری ، چرخشی  و بارانی اشاره کرد .

هنگام نصب این دوش ها باید دقت لازم را نمود که از پیچ های استیل استفاده شود و اکر از پیچ آهنی استفاده شود به مرور زمان دچار زنگ خوردگی می شوند .

در علم تک کاره ریوان جهت تنظیم پاچش آب از نگهدارنده  یا آسانسوری استفاده می شود که  قابلیت چرخش رو به بالا و پایین آب را دارا می باشد و همچنین برای تنظیم ارتفاع محل خروجی آب  از نگهدارنده که به سمت بالا و پایین در حرکت است استفاده می شود .

برای  اینکه علم تک کاره ریوان دچار رسوب نشود و آبدهی منظمی داشته باشد و عمر طولانی تری داشته باشد از واشرهای توری دار در محل اتصال دوشی و سردوشی استفاده می شود .

نام قطعات علم تک کاره ریوان

. میله

. شلنگ برنجی

. آسانسور

. جا صابونی

. سردوش وسط سه حالته

. رول پلاک

پایه دو عدد

نصب علم تک کاره ریوان

ابتدا جا صابونی و نگهدارنده شاوری را به میله  وصل میکنید  و سپس میله را توسط اتصالات دوش به دیوار نصب می نمایید و بعد از آن که  به دیوار فیکس کردید شلنگ  دوش را به شاوری و شیر دوش ئصل می نمایید و شاوری را روی نگهدارنده یونیورست تک کاره قرار می دهید .

برای شستن و نظافت راحت علم تک کاره ریوان میتوان از سرکه یا پولیش و جلاسنج  استفاده نمود  .

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.