علم دوش دوکاره ریوان خرید علم دوش دوکاره ریوان

علم دوش دوکاره ریوان

امروزه خرید دوش حمام مورد توجه همگان قرار گرفته است چرا که حمام یکی از اصلی ترین بخشهای خانه می باشد به همین دلیل برای خرید علم دوش حمام باید د قت لازم به عمل آید .

در اینجا می خواهیم علم دوش دوکاره ریوان را معرفی کنیم که یکی ازجدیدترین ، بهترین و کارآمدترین محصولات خود را به بازار ارایه داده است . علم دوش ریوان  به صورت یک کاره و دو کاره در بازار موجود میباشد .

در حمام با توجه به اینکه علم دوش دایم با آب در تماس هست باید از جنس مرغوب استفاده شود که که دچار خوردگی نشود و پوشش خوبی داشته باشد و همچنین  بهترین فشار آب را نیز بتواند انتقال دهد علم دوش دوکاره ریوان جوری ساخته شده که توانسته  رضایت مشتری های خود را جلب کند .

چگونگی ساخت علم دوش دو کاره ریوان

این دوش ها از آلیاژ برنج ساخته شده اند و بدنه ی آنها نیز از استیل می باشد که با کروم ، نیکل ،  پی وی دی و رنگ پودری پوشش داده می شوند تا در برابر آب و رطوبت مقاوم باشند  . این سردوش ها نیز فشار آب را به خوبی به لوله انتقال می دهند و همچنین شیلنگ آن ها از بافت ریز تشکیل شده است .

انواع  علم دوش دوکاره ریوان

به طور کلی این سردوش ها تفاوت آنچنانی ندارند و فقط سر دوش آنها با هم متفاوت است به این صورت که بعضی سر دوش ها به شکل مربع هستند و بعضی سر دوش ها به شکل گرد و هندسی .

به سردوش مربع ، فلت نیز گفته  می شود .

اجزای علم دوش دو کاره ریوان

علم دوش دو کاره ریوان دارای سردوش ثابت و متحرک می باشد و یکی از دلایلی که این نام را برایش انتخاب کرده اند  شاید همین باشد و هچنین دارای شیلنگ می باشد .

قطعات علم دوش دو کاره ریوان

. علم دوش

. سر دوش

. شیر جهت دهنده

.  گوشی کوچک

. شیلنگ کوتاه و بلند

. پیچ های مخصوص وصل اتصالات

ویژگی های علم دو کاره ریوان

پیچ های مورد استفاده در علم دو کاره ریوان به صورت تمام استیل می باشند که در برخورد با آب دچار زنگ زدگی نمی شوند ، جنس بدنه علم از آلیاژ برنج ساخته شده است و لوله اش تمام استیل با پوشش مناسب می باشد ، علم های دو کاره ریوان آب را به صورت قطره ای به تمام بدن می پاچند که همین کار باعث صرفه جویی در آب نیز می شود و همچنین  آب را به راحتی به ارتفاع بالاتر انتقال می دهند که باعث می شود بتوان بدن را راحت تر شست و با توجه به گردشی که دارند می تواند در همه جهات مورد استفاده قرار گیرد .

و اما علم های دو کاره ریوان دکوراسیون زیبایی به حمام می دهند  و چون جنس صیقلی دارد به راحتی می توان آن را تمیز و براق نمود ، این برند علم با ضمانت در اختیار مشتری قرار می گیرد.

علم دوش دوکاره ریوان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.