علم یونیکا دو کاره لیست قیمت علم یونیکا دو کاره

علم یونیکا دو کاره

حمام یکی از مهم ترین قسمت های یک ساختمان می باشد چرا که بعد از یک خستگی کاری با دوش گرفتن حجمی از خستگی از بدن

خارج می شود ، به این منظور توجه به شیر آلات بهداشتی بسیار حائز اهمیت می باشد که ما در اینجا برای حمام علم یونیکا دو کاره را

پیشنهاد می کنیم .

علم یونیکا دوکاره وظیفه انتقال جریان آب را به ارتفاع مناسب را بر عهده دارد تا بتوان به خوبی از آن استفاده کرد ، علم یونیکا دو کاره به

دو مدل تولید می شود ، مدل اول به صورت تک حالته می باشد که فقط از یک گوشی تلفنی ساخته شده است ، و مدل دوم دو حالته می

باشد که علاوه بر گوشی تلفن از یک علم ثابت نیز تشکیل شده است که بسته به نوع علم بعضی از آن ها دارای جا صابونی نیز می باشند که روی آن ها نصب می گردد .

سردوش های علم یونیکا دو کاره چند حالت متفاوت برای ریزش آب دارند ، مشبک های این سر دوش ها به طوری طراحی شده است

که آب را با تراکم بالا خارج می کنند ، این سر دوش ها ، هرگز رسوب نمی گیرنند و هرگز در تماس با آب دچار زنگ خوردگی نمی شوند و رنگ آن ها ثابت می ماند .

علم یونیکا دو کاره دارای یک مخلوط کننده آب و هوا می باشد که در کاهش مصرف آب نقش به سزایی دارد .

علم یونیکا دوکاره از آلیاژ برنج ساخته شده است و بدنه استل ساخته شده است .

خرید علم یونیکا دو کاره

علم یونیکا دو کاره دارای یک سردوش بزرگ ثابت و یک بدن شوی متحرک می باشد و همچنین یک شیر که برای تقسیم آب دارا می باشد ، شلنگ دوش یک و نیم متر بوده و پهنای سر دوش 20 سانتی متر است ، علم یونیکا بر روی تمام شیر آلات حمام نصب میگردد  و دارای شیر هدایت کننده می باشد .

علم یونیکا دو کاره بخاطر کیفیت بالا در مقابل رطوبت با دوام بوده و سر دوش آن هرگز رسوب نمی زند .

علم یونیکا دو کاره دارای نشان استاندارد ملی و استاندارد روز دنیا بوده و هیچ گونه نشتی ندارد و با محیط سازگار می باشد ، استفاده از علم یونیکا دو کاره این مزیت را دارد که به آ سانی نمیز و براق می شود و می توتند در دراز مدت کارکرد خود را ارائه دهد ، تغییر رنگ نمی دهد به همین دلیل زیبایی ماندگاری دارد .

شیر آلات یونیکا با بیش از یک دهه سلیقه و استفاده از تجهیزات به روز دنیا و متخصصین فنی  و مجرب محصولات خود را تولید می کند و به همین دلیل توانسته است با تولید شیر آلات زبان زد در صنعت شیر آلات باشد .

شرکت یونیکا توانسته است با توجه به نیاز خریدار علم دو کاره یونیکا را تولید کند و با قیمت مناسب عرضه نماید تا در اختیار مشتری های محترم قرار گیرد ، این نوع علم در طرح های مختلف طراحی و ساخته شده است .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.